Коли кредит необхiдний

image-description

На питання, коли все ж варто кредитуватися, кожен відповість по-різному. Але якщо ви сумніваєтеся в тому, чи варто звертатися до фінансової установи за кредитними коштами, пропонуємо розглянути типові ситуації, коли варто скористатися допомогою кредитора. Ну а якщо ви відчуваєте гостру потребу в грошах, завжди можна взяти кредит онлайн за допомогою електронного сервісу УЛЬТРАКЕШ.

Про категорії позик

У побуті прийнято класифікувати кредитний продукт за основним критерієм - для споживача і для бізнесу.

Залежно від того, наскільки сильно ми потребуємо додаткових фінансових вливань з боку кредитора, кожен позику можна оцінити як запланований, терміновий і необов'язковий, без якого, в принципі, легко можна обійтися.

  1. Запланований займ для бізнесу доцільний в тому випадку, коли з його допомогою можна в рази збільшити прибуток і розширити виробництво за набагато менший термін, ніж з використанням накопичених коштів. Присутній переплата через погашення відсотків, однак якщо підприємець точно прорахував одержувану вигоду і впевнений в результаті, кредитуватися однозначно варто.
  2. Запланований кредит для споживчих потреб виправдовує себе, коли ви з його допомогою можете зробити, скажімо, велику покупку, яка була б відкладена на тривалий термін без допомоги банку. До того ж, виплачувати щомісяця меншу суму для погашення кредиту вигідніше і комфортніше, ніж збирати на бажане придбання місяцями і обмежувати себе в щоденних радощах.
  3. Коли необхідний терміновий кредит для бізнесу? Наприклад, ваш великий постійний замовник зазнає фінансових труднощів і просить відстрочити дату платежу. Бажаючи зберегти довірчі відносини і не втратити клієнта, ви йдете на поступки, але наявних у вас резервів теж не досить, щоб, скажімо, оплатити оренду приміщення. Ось в цьому випадку стане в нагоді форс-мажорний займ: не постраждає ваша репутація і задоволеним залишиться клієнт.
  4. Варіантів, коли людині може знадобитися позика в терміновому порядку, чимало. Наприклад, поломка пральної машини - одна з таких. Якщо грошового резерву немає, то відкладати на покупку техніки, щонайменше, незручно. Щоб забезпечити комфортне перебування в будинку, найрозумніше кредитуватися на покупку і забути про побутові труднощі.
  5. Як правило, досвідчений власник вміє вчасно розглянути вигоду і не оформить необов'язковий кредит на оплату покупок і послуг, які йому не принесуть прибуток. Винятком може стати невелика благодійність, витрати напередодні свят і подібні ситуації.
  6. А ось для типового банківського боржника не завжди ясно, коли без кредиту не обійтися, а коли позика стане дорогою в боргову яму.

З усього вищесказаного випливає висновок: кредитуватися варто в форс-мажорних обставин або для запланованих цілей, при цьому чітко прораховуючи вигоду і реально оцінюючи власні можливості.

Поділитися:

Не пропускай новини, підпишись на нашу розсилку