Хто такий кредитний брокер і кому потрібна його допомога

image-description

Часто люди, досвідчені у фінансових питаннях, вирішують перед отриманням кредиту звернутися до кредитного брокера. Чим же займається цей фахівець? Він допоможе вам отримати кредит на максимально вигідних умовах і уникнути низки відмов. Звернення до нього буде особливо виправдано в тих випадках, коли у позичальника не дуже хороша кредитна історія або коли мова йде про великі суми позики.

Отже, хто такий кредитний брокер? Його допомога вам знадобиться в тому випадку, якщо ви захочете отримати позитивний висновок по позиці, схвалення фінансової установи. Адже навіть пристойна "біла" зарплата і нормальна кредитна репутація не дадуть вам гарантії того, що банк схвалить кредит, особливо якщо мова йде про великі суми. Це особливо важливо в тих випадках, якщо ви хочете взяти кредит на відкриття бізнесу або покупку машини. Але користь такого фахівця полягає не тільки в тому, що він вибере, де вам точно дадуть кредит. Він ще й підбере максимально вигідні умови.

Основні функції кредитного брокера

До сих пір багато людей не знають, навіщо потрібна допомога кредитних брокерів, і для отримання кредиту просто звертаються в найближчий банк. Такий підхід в корені невірний, так як він не дозволяє проаналізувати різні пропозиції і знайти серед них максимально вигідні, а буквально "змушує" погоджуватися на існуючі умови.

Тим часом, кредитний брокер відмінно орієнтується на ринку кредитних пропозицій, і допоможе вам підібрати кращі умови для отримання позики. Він допоможе вам уникнути "підводних каменів" при оформленні договору, а також виступить в якості посередника між вами і фінансовою організацією.

Отже, в числі основних функцій кредитного брокера варто назвати:

  • консультації щодо існуючих на ринку пропозицій;

  • допомога в отриманні позики;

  • перевірка договору кредитування на наявність прихованих умов;

  • сприяння в отриманні кредиту на велику суму, тобто фактично фахівець виступає посередником між вами і банком.

За всі зазначені послуги кредитний брокер бере плату, але все одно співпраця між банком і позичальником в цьому випадку стає більш безпечною і вигідною. Тобто ви в будь-якому випадку не переплачуєте, а виграєте.

Скільки саме коштують послуги? Це залежить від того, про яку суму кредиту йде мова. Наприклад, до такого фахівця однозначно вигідно звертатися, якщо мова йде про великі суми позики, наприклад, про кредит на покупкуу автомобіля або іпотеці. Також має значення кількість документів, які потрібно підготувати, тип позики, платоспроможність клієнта, а також його кредитна історія. У будь-якому випадку, фахівцеві спочатку знадобиться з'ясувати фінансову і кредитну ситуацію клієнта, а потім вже підбирати для нього відповідні пропозиції.

Переваги співпраці

Отже, як працює кредитний брокер? Він з'ясовує завдання клієнта,що звернувся до нього, потім аналізує ситуацію, що склалася на ринку з урахуванням запиту, а потім видає рекомендації. Співробітництво можна завершити на етапі консультацій, але найчастіше його продовжують до тих пір, поки кредитний договір не буде підписаний. Оскільки на кожному етапі оформлення кредиту важливо вчасно отримувати своєчасну професійну консультацію.

Якщо ж мова йде про невеликі побутові позики на покупку техніки, телефону, одягу, на погашення поточних заборгованостей і так далі, то вам краще звернутися в мікрофінансову організацію. Так, Ультракеш допоможе вам швидко закрити поточні фінансові питання на вигідних умовах.

Поділитися:

Не пропускай новини, підпишись на нашу розсилку