Довідка про доходи: що потрібно знати

image-description

Ще десять-п’ятнадцять років тому поняття довідки про доходи у свідомості наших громадян асоціювалося із невід’ємним елементом кредитування, який нерідко заважав прийняттю позитивного рішення про видачу коштів з боку банку. Дійсно, неможливо було уявити ситуацію, за якої позичальнику видали б кредит без довідок. На що ж впливає цей документ і де його можна отримати?

Чому неможливо отримати кредит без довідок про доходи

Переважна частина комерційних банків головною умовою видачі позики називає наявність у клієнта довідки про доходи, яка по суті є головним критерієм оцінювання його платоспроможності. Обов’язковість надання такого документу пояснюється суттєвим ризиком з боку фінансової установи, працівники якої мусять вирахувати ймовірність неповернення кредитних коштів та виявити такі фактори ризику, як, скажімо, низький дохід позичальника. Тому видача кредиту без довідок про доходи зазвичай не можлива.

Надає довідку лише працедавець (або його бухгалтер) після подання відповідної заяви працівником. У ній вказується прізвище, ім’я та по-батькові людини, посада, а також деякі відомості стосовно заробітної платні. Підтвердженням того, що документ справжній, є оформлення його на фірмовому бланку, штамп із печаткою та підписами керівника підприємства/організації.

Причини підробляння довідки про доходи

Нестабільність українського економічного простору сприяє зростанню кількості випадків підробляння довідки про доходи для того, щоб отримати позику. Адже потенційний позичальник фактично може отримувати заробітну платню у розмірі, недостатньому для ухвалення позитивного рішення з боку установи-кредитора, або не бути працевлаштованим взагалі. Однак тим, хто ризикує подібним чином, варто знати, що за такі операції їх чекає кримінальна відповідальність, а розкрити обман не так вже й важко – у звітах ДПІ та ПФУ містяться відомості про доходи особи.

Отримай кредит без довідок разом з ULTRACASH

ULTRACASH – електронний сервіс видачі позик в режимі онлайн – надає ультрачудову можливість узяти кредит без довідки про доходи про доходи та інших документів. Незаперечними перевагами співпраці з нами є оперативність видачі (протягом 20 хвилин після прийняття заявки від позичальника), комфортабельність та демократична політика стосовно клієнта. Вам не доведеться оббивати пороги банків, щоб отримати в кредит грошові кошти, – з УЛЬТРАКЕШ вони миттєво надійдуть на вашу банківську картку. Також у нас ви можете скористатися можливістю дострокового погашення кредиту, його пролонгації та взяти участь у постійних акціях, що допомагають зекономити.

Поділитися:

Не пропускай новини, підпишись на нашу розсилку