Де взяти кредит пенсіонеру

image-description

Де взяти кредит пенсіонеру

Ніхто не застрахований від форс-мажорів, коли терміново потрібні гроші. Гостра необхідність оплатити дороге лікування, поломка пральної машинки – все це стається раптово, коли неприємностей ніхто не чекає. І чим швидше вчинити потрібні дії, тим безболіснішим буде вирішення ситуації. У більшості випадків проблема розв’язується з допомогою фінансів. Тільки ось не всі мають великі суми у разі надзвичайної події. Що вже казати про пенсіонерів: їх доходів ледве вистачає на те, щоб покрити базові витрати на скромний раціон та комунальні рахунки. Ситуацію ускладнює той факт, що кредитуватися людям похилого віку складніше, аніж особам молодшого віку: кредит пенсіонерам видають далеко не у всіх фінансових закладах.

Як отримати кредит пенсіонерам

Більшість банків нараховує кредити особам, чий вік складає до 65 років. Тобто, для пенсіонерів отримати займ практично не видається можливим. У той же час популярні нині експрес кредити від МФО оформити легко навіть людям старшого віку. Щоб зрозуміти, в чому різниця, порівняємо умови кредитування у банківському закладі та МФО.

Для кредитування у банку позичальнику знадобляться такі документи:

 • Паспорт та ксерокопія декількох сторінок;

 • Пенсійне посвідчення, його ксерокопія;

 • Довідка, що посвідчує отримання пенсійних відрахувань із Фонду протягом останніх шести місяців. У випадку, коди кошти перераховуються на банківську картку, знадобиться і вона, щоб скласти виписку;

 • Якщо позичальник працює, потрібна і довідка про доходи;

 • Суму кредиту пенсіонерам можна збільшити, якщо надати документи, які підтверджують право власності.

Як правило, фінансовий заклад відповідає про видачу кредиту пенсіонерам у той же день, коли подавалася заявка. Але навіть якщо рішення прийняте на користь пенсіонера, потрібно проаналізувати ризики та після цього все ж таки кредитуватися.

Вигідні кредити пенсіонерам видають лише кілька банків в Україні. Також для осіб доступні такі продукти:

 • Оформлення пенсійної картки. Визначається основна карта, куди будуть перенаправлятися фінансові кошти з Пенсійного фонду;

 • Послуга «Скарбничка» – накопичення грошей. На основну суму надходять відсотки;

 • Автоплатіж, за якого потрібна сума списується з карти для погашення в автоматичному режимі;

 • Закриття кредиту у терміновому режимі.

Але зручніше узяти кредит за лічені хвилини із парою документів, не втрачаючи часу у чергах, на збір пакету документації тощо.

Де взяти кредит пенсіонеру

Тим, кому вже виповнилося 70 років, видадуть займ тільки в тому разі, якщо особа надасть підтвердження своїх доходів чи забезпечить себе підтримкою поручителів. За інших обставин простіше узяти кредит з допомогою сервісу «Ультракеш». Як це зробиит?

 • Зайти на сайт, обрати термін та розмір використання кредиту пенсіонерам;

 • Вказати дані паспорту та надіслати заявку;

 • Дочекатися верифікації карти, відповіді та скористатися перерахованими на карту грошима.

Користування кредитним продуктом від «Ультракеш» має масу переваг. Погашати рахунок можна будь-яким зручним способом – в особистому кабінеті, банку чи через термінал. Якщо закрити кредит-онлайн до вказаного терміну, то пенсіонеру достатньо оплатити відсотки лише за дні фактичного користування. Також доступна автоматична пролонгація дії договору на той же термін, що вказаний у документі. При цьому не потрібно сплачувати комісії та інші додаткові платежі під час кожного внесення платежу пенсіонером.

 

Поділитися:

Не пропускай новини, підпишись на нашу розсилку