Де взяти в гроші в кредит студенту

image-description

Питання, де взяти гроші в кредит, особливо проблематичне для осіб без офіційного працевлаштування і зокрема для студентів. Банківська система дуже вимоглива до молодих громадян, що навчаються і часто не мають джерела доходу. В зв’язку з цим умови кредитування такої категорії населення значно жорсткіші, ніж інших клієнтів, що лише ускладнює ситуацію та заганяє юних українців у ще більш безвихідне становище.

Адже студентам потрібна фінансова підтримка так, як нікому іншому: витрати на канцтовари та роздатковий матеріал, незаплановані затрати під час сесії. А студенти з інших міст взагалі вимушені самостійно планувати бюджет та грамотно управляти своїми коштами, але не кожному і не одразу це вдається. Згадаймо також, що в молоді роки особливо тягне провести час на шумних вечірках, подалі від надокучливих рефератів та курсових робіт, і це також загрожує «схудненням» гаманця. Ось і виходить, що «дотягти» до найближчої стипендії або батьківського грошового переказу можуть далеко не всі. У зв’язку з цим особливо актуальною стає проблема, де взяти гроші в кредит.

Великі банки не зможуть допомогти, оскільки необхідною умовою кредитування є надання довідки про доходи, яку студенту отримати просто ніде. Освітній кредит також не підходить, бо знадобиться поручительство батьків, та й процедура оформлення стандартно затягнута. Оптимально варіантом стає звернення в МФО, де взяти гроші в кредит можливо швидко і без величезної кількості документів. Але підшукувати фінансову установу варто з особливою відповідальністю, визначаючи в морі організацій лише ті, репутація яких не заплямована, як в УЛЬТРАКЕШ.

УЛЬТРАКЕШ – надійний друг студента!

ULTRACASH – це електронний сервіс видачі онлайн позик, де взяти гроші в кредит зовсім не складно навіть студенту (при досягненні ним 20-річного віку). Ви можете оформити заявку на отримання коштів на нашому сайті, навіть не виходячи з гуртожитку або квартири, у перерві між парами: для цього потрібен лише комп’ютер (смартфон, планшет) із доступом до мережі інтернет та банківська картка. Час розгляду заявки та прийняття рішення – не більше 20 хвилин, після чого гроші надходять на картку. Зручно й те, що клієнт УЛЬТРАКЕШ може достроково погасити кредит, сплативши відсотки лише за дні фактичного користування, або пролонгувати дію договору, погасивши відсоткову ставку.

Якщо ви студент, це ще не привід обмежувати себе у радощах життя. Поспішіть оцінити переваги кредитування разом із УЛЬТРАКЕШ!

Поділитися:

Не пропускай новини, підпишись на нашу розсилку