Де в Україні оформити швидкий кредит онлайн?

image-description

У житті виникає безліч ситуацій з незалежних від нас обставин. Зокрема, і фінансову сферу людина теж не завжди може контролювати. Наприклад, буває так, що затримали зарплату, а потрібно терміново платити за квартиру, адже орендар не може чекати. Або, наприклад, захворів хтось із близьких. Або ж просто з'явився ваш розмір на розпродажі, а ви так давно шукали і планували купити саме цю річ. Бувають і фінансові складнощі, які неможливо спланувати заздалегідь: розбили машину, звільнили з роботи, раптовий переїзд і так далі. Де взяти гроші у всіх цих випадках, враховуючи, що кошти потрібні терміново? Допоможе онлайн кредит на карту в небанківській організації. Ви просто вибираєте суму і терміни, вводите свої дані, вказуєте карту, куди зарахувати кошти, і все — можете користуватися грошима для покупок або оплати поточних платежів.

 

У більшості випадків таке звернення дозволяє вирішити поточні фінансові складності без загрози для бюджету. Адже ви відразу бачите, яку суму доведеться повертати, а значить, зможете спланувати витрати. Звичайно, якщо вам потрібна велика сума — наприклад, на покупку нового авто або на відкриття власної справи - то краще звернутися в банк або взяти участь в якихось державних програмах. Те ж саме відноситься і до придбання нерухомості. Якщо ж мова йде про швидкий позику "до зарплати", то онлайн-кредит стане тією самою "паличкою-виручалочкою", яка закриє всі потреби. Залишилося тільки вибрати відповідні умови кредитування, а значить, підібрати мікрофінансову організацію.

Чим МФО відрізняється від банку?

Чому зручніше оформити швидку позику в МФО, а не звертатися в банк? Справа в тому, що банки неохоче видають кредити новим клієнтам. Буде потрібно тривала позитивна історія взаємодії, і саме вона забезпечує лояльність банківської установи. Всілякі порушення зобов'язань з боку клієнта (наприклад, прострочені кредити, невиплачені розстрочки тощо) призводять до того, що банки співпрацюють далі неохоче. Є і ще один важливий момент: більшість банківських установ запитують багато паперів, серед яких довідка про доходи, довідка з місця роботи, адреса проживання та прописки. Далеко не кожен, який звернувся за кредитом, готовий надавати всі ці папери, особливо якщо гроші потрібні терміново.

 

Якщо ж Ви звертаєтеся в МФО, то отримуєте гроші в той же день, без всякого надання довідок, перевірок і обдзвону родичів.

Куди звернутися за отриманням швидкого кредиту?

Компанія ULTRACASH пропонує зручний сервіс по швидких позиках від ТОВ УЛЬТРА ФІНАНС. Тут ви можете оформити кредит онлайн на карту в будь-який день тижня незалежно від часу доби. Умови отримання такі:

  • досить тільки паспорта і коду;

  • потрібно вказати картку для зарахування коштів;

  • нові клієнти можуть взяти до 4000 грн;

  • постійні — до 10000 грн.

Максимальний термін користування кредитними коштами без урахування пролонгації — місяць. Є кілька варіантів погашення коштів.

 

Поділитися:

Не пропускай новини, підпишись на нашу розсилку