Чув, у нас -50% на онлайн-кредит? Треба? Ну так гайда!

image-description

Ну що сказати, друже: якщо ти маєш необхідність у грошах, то ми, в свою чергу, маємо для тебе доволі непогану пропозицію!

Ми надаємо 50% знижку на кредитні відсотки клієнтам, що звернулися до нас уперше. Так, ми раді знайомству й хочемо, щоб ти про це знав!

Ні, ми не бажаємо, щоб ти постійно мав скрутні фінансові обставини й тому б звертався до нас!

“Ультракеш” просто намагається таким чином тебе підбадьорити й показати, що при відповідальному відношенні обох сторін взяти кредит онлайн - не “щось страшне”, а сервіс, що допомагає: зберегти гідність, покращити настрій й навчити тебе фінансовій грамотності.

Так, так, ми впевнені у своїх словах і наші добропорядні клієнти - тому доказ! Дивись сам.

Коли тобі потрібні гроші й ти звертаєшся до родичів чи друзів, ти - просиш. Ну, так же й кажуть: “Попросити в борг”, еге ж? Е, ну й як? Подобається просити? Доволі принизлива ситуація, згоден? А якщо це доволі часта проблема? Затримка зарплати, форс-мажорні обставини, захворів ти або твій кіт, друг запросив на свято… Зарплатня через декілька днів, й наразі грошей у кишені - кіт наплакав (ага, той самий, що захворів). Доволі розповсюджена, на жаль, на сьогодні ситуація. 

Не дуже приємно постійно звертатися по допомогу. Ти - доросла людина, що має сама собі давати раду. Принаймні в ситуаціях, коли грошова сума є невеликою. Саме для того і існує онлайн-кредитування. 

Вирішуючи проблему самотужки та отримавши необхідну суму без проблем, твій настрій хіба не покращиться?

Взяти кредит онлайн доволі просто. Але це - справжнє фінансове зобов'язання, й воно потребує відповідального відношення. Це не легковажна усна обіцянка другові: “віддам при першій можливості”... Ти маєш сплатити кредитні відсотки за послугу, розрахувавши свій майбутній бюджет таким чином, щоб вчасно закрити цей гештальт. Це привчає до організованості й грамотного розрахунку коштів. Так, друже, фінансова грамотність, це вона і є.

Отже, наразі, якщо тобі потрібна відносно невелика сума грошей (а знижка діє на кредити розміром до 4 000 грн, це важливо) і ти тут вперше - мерщій! 

Зробити це надзвичайно легко! 

Нікуди не йди, не дзвони, сиди, як сидиш! Отже, по пунктах: 

  • обираєш на головній суму й термін кредитування, тиснеш “Отримати кредит”
  • для створення облікового запису вводиш свою електронну пошту, вигадуєш пароль
  • заповнюєш анкету й додаєш файли документів (паспорт, код), підтверджуєш згоду з умовами
  • тиснеш “Подати заявку”, проходиш верифікацію банківської картки (це не боляче, просто перевірка, що картка належить саме тобі)
  • отримуєш необхідну тобі суму на картку. Бінго! 

Підсумуємо. Менше, ніж за пів години ти отримуєш необхідні тобі гроші. Тобі не треба бігати, збирати пакет документів, стояти в чергах. 

Якщо в тебе з'явилися гроші на погашення раніше зазначеного строку - чудово. Сплачуй кредит за меншими відсотками!

Не з'явилися? Не сумуй! Послуга пролонгації дозволить тобі гідно вийти і з цієї ситуації. 

Що скажеш?

Поділитися:

Не пропускай новини, підпишись на нашу розсилку