Чому варто обрати UltraCash?

image-description

Грамотно розпланований бюджет на місяць – гарантія упевненості та стабільності, принаймні, в цьому нас запевняють фінансові експерти. В реальному житті усе ж виникають непередбачувані ситуації, що вибивають зі звичного ритму та б’ють по кишені. Несправність пральної машини, оплата навчання, вигідна акція на купівлю смартфона, проблеми зі здоров’ям – вирішити ці завдання допоможуть грошові кошти, яких на даний момент у вас може й не бути. Найпростіший вихід – взяти кредит онлайн на картку в одній із макрофінансових організацій.

Ринок України переповнений компаніями, що надають мікрозайми населенню. Як не розгубитися та обрати правильну кредитну установу? Серед найбільш авторитетних та надійних – електронний сервіс із кредитування UltraCash. За роки діяльності на українському ринку МФО отримала репутацію перевіреної та прозорої. Висока якість обслуговування забезпечується кількома факторами.

Безпека

Оформлюючи заявку на кредит онлайн в UltraCash, ви гарантовано захищені від витоку персональних даних. Інтернет-технологія Secure Socket Layer (SSL) зашифровує з’єднання між веб- сервером та браузером, забезпечуючи приватність даних.

Інформація по платіжній картці позичальника оброблюється відповідно до вимог платіжних систем Verified by Visa і MasterCard SecureCode.

Зручне оформлення

Щоб отримати банківську позику, вам доведеться вистояти кілька черг до державних закладів для отримання довідок та документів – їх потрібно надати на етапі оформлення заявки. Із онлайн кредитом все набагато простіше: щоб стати позичальником МФО, знадобиться лише смартфон/планшет/комп’ютер із доступом до інтернету та банківська картка. При цьому людина може знаходитися в будь-якій географічній точці. На сайті компанії ви надсилаєте заявку, вказуючи персональні дані, бажану суму та термін кредитування.

Ніякого поручительства

Кредитні організації банківського сектору однією з умов висувають необхідність поручительства третьої особи та надання довідки про доходи. Для отримання онлайн кредиту ви надаєте лише паспортні дані та ІПН, ніяких довідок та документів не потрібно.

Швидке перерахування

Онлайн-кредит – оптимальний вихід із ситуації, коли гроші потрібні тут і зараз. На заповнення полів електронної заявки вам знадобиться пара хвилин, а від моменту відправлення запиту до перерахування грошей на вашу картку пройде не більше 20 хвилин. Не потрібно відволікатися від справ та відвідувати філію кредитної організації, а значить, витрачати свій час.

Проблемна кредитна історія – не вирок

Ми розглядаємо можливість кредитування позичальників із поганою кредитною історією. У разі дисциплінованого погашення онлайн кредиту від UltraCash ви покращуєте свою історію та в майбутньому можете розраховувати на легке та безпроблемне кредитування.

UltraCash – універсальне вирішення фінансових труднощів!

Поділитися:

Не пропускай новини, підпишись на нашу розсилку