Чому люди бояться взяти кредит

image-description

Сьогодні величезна кількість фінансових установ пропонують взяти кредит в Україні для вирішення тих чи інших фінансових питань. Частина населення, що не має іншої можливості роздобути кошти, із завидною регулярністю звертаються в банки та інші організації для отримання позики, тоді як певна категорія наших громадян завзято не бажає користуватися кредитними продуктами, навіть якщо іншого виходу просто немає. Які ж причини кредитної боязні серед представників українського суспільства?

Економічна нестабільність як психологічний фактор

Найчастіше основною причиною відмови взяти кредит в Україні є страх перед майбутнім, а точніше – побоювання економічної нестабільності, що здатна похитнути не лише вітчизняну економіку, але й світовий ринок. Так, глобальна криза 2008 року, негативні наслідки якої і досі не подолані, поставила під удар можливість погашення валютних кредитів багатьма українськими позичальниками, що виявились не готовими до стрибка долара. Та й позики в національній валюті віддавати стало не набагато легше, оскільки рівень життя значно знизився.

Але негаразди в економіці не повинні бути перепоною до того, щоб взяти кредит в Україні. Адже після знецінення гривні доларовий еквівалент кредитних коштів, що потрібно віддати фінустанові, буде меншим, ніж при отриманні. Тому в такій ситуації клієнт банку або іншої організації може виграти, якщо умови договору з кредитором не передбачають зміни відсоткової ставки за подібних форс-мажорних обставин.

Життя в кредит: добре чи погано?

Деяких осіб, що не зважуються взяти кредит в Україні, зупиняє думка, яка ще панує у пострадянському просторі, про те, що постійне отримання кредитів – сигнал, що твоє життя не вдалося. Хочемо зауважити, що переважна більшість європейців та американців примудряються жити достойно саме в такий спосіб – у кредит. Вони користуються іпотекою на житло, кредитом на автомобіль, освіту та інші життєво необхідні речі. Це дає їм можливість реалізувати себе як особистість та не відчувати як мінімум побутового дискомфорту.

Як свідчить практика, набагато більше громадян США, Німеччини, Франції та інших розвинутих країн задоволені своїм життям, якщо порівнювати з нами. Тому можливість взяти кредит в Україні дозволить вам отримати бажане, а роздуми на тему «Наявність кредиту – показник неуспішності» краще відкласти на потім.

З ULTRACASH кредит не страшний!

Електронний сервіс видачі онлайн кредитів УЛЬТРАКЕШ допоможе усунути несприятливу фінансову ситуацію, надавши швидку позику без необхідності з боку клієнта пред’являти довідку про доходи та свідчення про поручительство. Вирішивши взяти кредит в Україні у нас, ви впевнені у завтрашньому дні, оскільки:

  • відсоткова ставка за кредитом одна з найнижчих;
  • є можливість автопролонгації чи дострокового погашення кредиту при сплаті лише відсотків;
  • співпраця з нами – це прозорість (ніяких комісій, додаткових платежів).

Хочеш жити достойно? Звертайся в УЛЬТРАКЕШ та не бійся кредитів!

Поділитися:

Не пропускай новини, підпишись на нашу розсилку