Чи можна узяти кредит через інтернет та не повернути його?

image-description

Всесвітня мережа інтернет повзе по земній кулі та охоплює все більше територій. Середньостатистичний споживач тепер має можливість користуватися всесвітньою павутиною, знаходячись в автівці, у поїзді або навіть на повітряній кулі. У зв’язку з цим значно збільшується і число фінансових операцій, здійснюваних з допомогою інтернету, причому покупки в мережі сьогодні популярні так само, як і пропозиції узяти кредит в інтернеті. Поширення послуги онлайн позики обумовлено простотою оформлення та отримання грошей – адже потрібен лише паспорт та банківська картка.

Тому виникає резонне питання: чи має рішення узяти кредит через інтернет наслідки, або ж можливо обійти закон?

Якщо ви вирішили узяти кредит в інтернеті у фінустанови, що реально існує і не є шахрайським проектом, то юридичну силу такі домовленості мають. Не важлива відсутність підписів у документі, оформленому в електронному вигляді, – такий договір рівносильний тому, який би ви уклали у банку в паперовому вигляді, оскільки ЗУ «Про електронні документи та електронний документообіг» захищає кредитора в цьому аспекті.

Зрозуміло, що елементарне ухиляння від уплати онлайн кредиту матиме неприємні для позичальника наслідки. Якщо ж вдалося взяти кредит через інтернет, а повернути його вчасно не виходить, то оптимальним варіантом вирішення ситуації є обговорення альтернативних виходів.

Як правило, компанії, що здійснюють мікрокредитування та пропонують узяти кредит через інтернет, надають два можливі варіанти – реструктуризувати кредит чи подовжити його. У випадку із реструктуризацією без допомоги співробітника фінустанови вам не обійтись, бо саме він обере нові, оптимальні для вас умови кредитування; а пролонгація позики можлива і в режимі онлайн в особистому кабінеті. Як би там не було, варто повідомити установу про труднощі, що виникли, за кілька днів до затвердженої у договорі дати, в протилежному разі відсоток за користування коштами стане більшим.

Електронні сервіси кредитування намагаються зробити умови співпраці комфортнішими для клієнтів, пропонуючи протягом Grace-періоду (до 3 днів після закінчення строку) погасити борг, що допоможе уникнути санкцій у вигляді штрафів та збільшення відсотків.

Що ж станеться у випадку халатного ставлення до обов`язків щодо повернення позики? Доведеться мати справу з колекторами або навіть розбиратися в судовому порядку, а результат один – гроші мають бути повернені, та ще й у багатократному обсязі (враховуючи усі штрафи та відсотки).

Крім того, узяти кредит в інтернеті за наявності прострочення буде проблематично в будь-якій фінансовій установі, адже цей момент обов’язково задокументують в бюро кредитних історій.

Можливості кредитування з ULTRACASH

Але якщо ви порядно та вчасно сплачуєте платежі щодо позики, онлайн сервіс видачі кредитів УЛЬТРАКЕШ зробить умови співпраці більш м’якими та зручними для вас. Для недопущення прострочення наш сервіс пропонує:

  • 3 дні на погашення;
  • авто пролонгацію при оплаті %;
  • кредит на зручний термін.

Після отримання першого онлайн кредиту розміром 2 тис. грн. постійний клієнт може узяти кредит в інтернеті до 10 тис. грн., а також користуватися акціями та знижками, що допоможуть зекономити.

Поділитися:

Не пропускай новини, підпишись на нашу розсилку