ЧИМ КРЕДИТНА КАРТКА ВІДРІЗНЯЄТЬСЯ ВІД МІКРОПОЗИКИ

image-description

Практично кожен позичальник, що бажає взяти кредит, стикався із дилемою, чим же краще скористатися: банківським кредитом чи мікропозикою від МФО. Універсальної для всіх відповіді на це питання не існує, оскільки на вибір споживачем того чи іншого фінансового продукту впливає цілий ряд факторів та обставин. Ви не можете визначитися, який саме тип кредитування є оптимальним у вашій ситуації? Пропонуємо нижче оцінити всі переваги та недоліки мікрокредитів та банківських позик, щоб вдало та з вигодою кредитуватися.

Підвищена комфортабельність чи невисока відсоткова ставка?

Організації, що надають споживачам мікропозики та кредити, займають різні ніші у фінансовій системі і, відповідно, орієнтовані на аудиторію з відмінними цілями кредитування. Тому принципи роботи банків та МФО не є однаковими.

Перша відмінність – у показниках відсоткової ставки. Банки, як значно більші установи, готові кредитувати клієнта під відсоткову ставку розміром приблизно 15%. У МФО ви можете взяти кредит не виходячи з дому під ненабагато вищий відсоток. Розмір позики також відрізняється і в українських МФО він обмежується кількома десятками тисяч гривень.

Незважаючи на начебто очевидні переваги банків, багато позичальників на практиці упевнюється в протилежному. Адже для того, щоб взяти кредит в банківській установі, потрібно зібрати пакет документів, серед яких – і довідка про доходи, наприклад (а її не отримає офіційно не працевлаштована особа). Також нерідко потрібна застава та поручитель. В результаті людина вимушена очікувати на рішення банку протягом кількох днів, ризикуючи отримати відмову та при цьому втратити купу часу.

Трохи вища відсоткова ставка в МФО виправдана високими ризиками кредитора. До того ж, позичальник кредитується на більш лояльних умовах (з документів потрібні відомості паспорту та ІПН, не потрібна застава та поручительство), а сама процедура подання заявки та отримання коштів проста до неможливості. Подавши заявку в режимі онлайн, що пропонує більшість МФО, ви можете розраховувати на оперативний її розгляд та позитивну відповідь.

Тож, якому виду кредитування віддати перевагу? Якщо ви не маєте можливість офіційно підтвердити рівень свого доходу, необхідний для отримання кредитних коштів, або відчуваєте потребу в швидких грошах, тоді мікропозика – ідеальний варіант для вас. Пропозиція взяти кредит не виходячи з дому стала особливо актуальною за нинішньої економічної ситуації, коли існують суттєві ризики банкротства банківської установи або перекупівлі позики від банку на інших, значно жорсткіших умовах.

УЛЬТРАКЕШ – мікрокредит із вигодою!

З допомогою електронного сервісу УЛЬТРАКЕШ ви можете швидко та з комфортом виправити своє фінансове становище. Наші клієнти вже встигли оцінити надзвичайно лояльні умови мікрокредитування та численні переваги від співпраці з нами.

Відчуваєте значні фінансові складнощі? Тоді вам – в УЛЬТРАКЕШ! 

Поділитися:

Не пропускай новини, підпишись на нашу розсилку