Час "утеплюватися": яка вартість утеплення житла та де узяти на це гроші?

image-description

Наближаються холоди, тобто вже саме час замислитися про утеплення своїх домівок або зовнішніх стін будинку, де розташована сама квартира. Пов'язана така міра з тим, що з часом в стінах споруд утворюються щілини, куди в період дощів потрапляє вода, а взимку сніг, утворюючи лід і провокуючи подальше руйнування бетонної або цегляної основи. У квартирі з'являється пліснява, розмножується грибок, а також стає холодно і сиро. Підкреслимо, що утеплювати необхідно не лише вже старі будівлі, але і новобудови, адже недобросовісні будівельники дуже часто економлять на матеріалах для утеплення будівлі, або на самій якості цеглини і розчинів.

Як правильно вибрати майстра

Утеплення фасадів будинків виконують строители-альпенисты. Зараз дуже багато пропозицій від самих різних майстрів, що пропонують свої послуги, тому підійти до його вибору необхідно з повною відповідальністю. Перш, ніж скористатися допомогою такого майстра, краще відразу запитати, де він вже виконував утеплення, і піти подивитися на готовий результат робіт або навіть переговорити з самими власниками квартири. Ідеально, якщо роботи були зроблені минулого року, тобто шар утеплювача пережив зиму і можна точно відповісти, наскільки він якісний і чи є які-небудь скарги на його функціональність.

Ціни на послуги з утеплення фасадів і матеріали для проведення робіт

Ціни на представлені послуги безпосередньо залежать від поверху розміщення квартири, а також від використовуваної сировини для робіт. Частенько майстри пропонують використати найбільш дорогі матеріали, обумовлюючи це їх високою якістю, довговічністю і стійкістю до атмосферних впливів (дощ, сніг, перепад температур і ін.). Проте оптимальним варіантом все ж є комбінування декількох матеріалів для утеплення фасаду.

Найбільш поширеними матеріалами є:

  • Пінопласт;
  • Пінополістирол;
  • Мінеральна вата;
  • Скловата.

Пінопласт добре пропускає повітря завдяки крупнозернистій структурі, при цьому є бар'єром для будь-якої вологи. Такий матеріал чудово підходить для великих фасадних площ.

Пінополістирол підходить для окремих місць на фасаді, приміром, там, де утворилися щілини або поглиблення, оскільки він не пропускає повітря. Його цілісний пласт на фасаді може створити в приміщенні вологу і задушливу атмосферу.

Мінеральна вата відрізняється малою теплопровідністю, доброю звукоізоляцією, легкістю. Нею можна покривати великі площі фасадів.

Скловата не використовується для утеплення фасадів звичайних багатоповерхових будинків, оскільки вона швидко вбирає вологу і відпадає. Тому її застосовують для утеплення фасадів бізнес-центрів, комплексів і приватних будинків, де фасадні площі вентилюються.

Актуальні ціни на утеплення фасадів по Києву:

  1. Утеплення квартир пінопластом 50 мм від 450 грн/м2
  2. Утеплення квартир пінопластом 100 мм від 500 грн/м2
  3. Утеплення будинків мінеральною ватою від 650 грн/м2

І якщо ви вже вирішили найняти майстра і виконати утеплення фасадів, встає питання, а де взяти гроші в кредит на таку процедуру? Адже не завжди є можливість відкласти гроші на утеплення, а холоди вже зовсім близько.

Компанія УЛЬТРАКЕШ готова прийти на допомогу і запропонувати швидкі кредити з хорошою процентною ставкою для кожного без довідки про доходи і поручителя. При цьому узяти позику можна навіть он- лайн, заповнивши анкету з вказівкою особистих даних і самої суми кредиту. Компанія кредитор усього за 15-20 хвилин прийме рішення і надасть суму на карту банку або кешом. Клієнт сам вибирає зручний спосіб отримання грошових коштів. Погасити кредит також можна як готівкою, так і переводом, використовуючи послуги банку або через термінал. Компанія УЛЬТРАКЕШ готова надати грошові кошти в незалежності від віку і фінансових можливостей позичальника. Це дуже зручно для усіх категорій населення, особливо для пенсіонерів або студентів.

Не відкладайте на завтра заплановані дії! Утепліть свій будинок і насолоджуйтеся приємною атмосферою, а УЛЬТРАКЕШ надасть для цього необхідні засоби під вигідні відсотки.

Поділитися:

Не пропускай новини, підпишись на нашу розсилку