22 лютого Black monday з ULTRACASH

image-description

Жителі Європи і США вже протягом багатьох років з нетерпінням чекають такої феєричної події в різдвяні дні як "Чорна п'ятниця". У цей день магазини влаштовують грандіозні розпродажі. Чорна п'ятниця в Україні з'явилася порівняно недавно, але дуже швидко здобула свою популярність. У цей період багато магазинів роблять небувалі знижки і розпродажі. Звичайно ж чорна п'ятниця не є вихідним днем, але багато хто спеціально беруть вихідні для того, що б встигнути купити необхідну річ зі знижкою. Практично у всіх магазинах країни можна спостерігати величезні черги покупців.

Онлайн магазини також влаштовують мега - розпродаж. В Україні чорна п'ятниця проходить в листопаді місяці , всі українці поспішають підготуватися до Нового року і запастися подарунками для рідних і близьких. Це відмінна можливість для кожного купити те, що дуже хотілося майже задарма.

На превеликий жаль Black Friday буває лише раз на рік, тому ULTRACASH вирішив порадувати своїх улюблених клієнтів і зробити так званий Black monday. 22 лютого відбудеться "чорний понеділок" з ULTRACASH. У цей день ми пропонуємо величезні знижки на онлайн кредити. Не варто обмежувати себе в своїх бажаннях, купіть нарешті те, про що мріяли ! З ULTRACASH понеділок стане Вашим улюбленим днем. Всього за кілька хвилин не відходячи від свого комп'ютера Ви зможете отримати на картку до 10 000 грн. Не пропустіть знижки в Black monday.

Поділитися:

Не пропускай новини, підпишись на нашу розсилку