Знову понеділок або як почати нове життя

image-description

Мікропозики сьогодні популярні та затребувані в незалежності від того, що існує і безліч супротивників цієї послуги. Але вона зручна, відрізняється швидкістю і простотою, що і робить її такою цікавою для позичальників. Фахівці МФО провели ряд досліджень і розповіли, як поводиться позичальник до та після отримання мікрокредиту. Адже це реальний шанс почати нове життя та отримати фінансову підтримку для своїх починів для розвитку у бізнесі, навчанні та інших сферах діяльності.

Якщо позичальник вже є клієнтом мікрокредитної організації, то в 2018 році він повертав свій кредит найчастіше або в понеділок, або в середу. Фахівці зв'язують цей факт з тим, що саме на початку тижня люди намагаються розібратися зі своїми зобов'язаннями та вже після, зі спокійною душею, продовжувати свої справи. Що стосується дат місяця, то це період з 12 по 17 число. А, як відомо, в цей час видаються заробітні плати у багатьох фірмах та компаніях держави.

Береться кредит онлайн на картку зазвичай в четвер або п'ятницю. Так позичальники готуються до вихідних, коли є час витратити засоби на придбання товарів для будинку або відвідати культурно-масові заходи. Є, звичайно, окрема категорія позичальників, що беруть кредитні суми на початку тижня для розвитку свого бізнесу. Так у них є можливість використати гроші на просування власного товару або послуги шляхом замовлення реклами, оптимізації особистого сайту, створення лендинг-сторінки і тд.

Компанія УЛЬТРАКЕШ готова надати швидкий кредит онлайн для будь-якої категорії населення в незалежності від віку, рівня доходу, посади та інших чинників. Кредит оформляється онлайн на сайті організації шляхом заповнення анкети, де прописуються особисті дані і бажана сума кредиту. Вже після 20 хвилин приймається рішення про надання клієнтові грошей із можливістю їх повернення впродовж 30 днів. Відмітимо, що можлива і пролонгація (продовження) терміну кредиту, коли після основного терміну кредитування клієнт сплачує лише відсоток від основної суми позики.

Не знаєте, де взяти кредит онлайн на картку?

Організація УЛЬТРАКЕШ завжди прийде на допомогу і надасть необхідну суму під доступний відсоток для будь-яких ваших потреб.

Поділитися:

Не пропускай новини, підпишись на нашу розсилку