Життя в кредит. Чому українці живуть у борг?

image-description

Життя в кредит на сьогодні для українців - це вже не рідкість, а швидше необхідність. Адже згідно зі статистикою, більше ніж 40% від усіх товарів, придбаних населенням минулого року, були сплачені за допомогою засобів, отриманих у кредит. Важливо зазначити, що серед товарів, придбаних в позику, вже з'явилися і такі категорії виробів, як памперси, дорогий міцний алкоголь та навіть червона ікра.

Не обійшлося без кредитів і у сфері надання послуг. Сьогодні великою популярністю користуються позики на лікування або інші процедури, пов'язані із зубами. Також позики зажадані при відвідуванні салонів краси, де виконуються різні дорогі процедури, що вимагають чималих засобів від населення.

На що ще беруться кредити?

У більш ніж 75% населення користується послугами кредитування, як банківських, так і незалежних фінансових установ, для оформлення так званої споживчої позики. Ці засоби витрачаються на щоденні потреби. Це може бути їжа, придбання дрібної або великої побутової техніки, ремонт квартири та інше. Але не варто знімати з рахунків кредити, які беруться українцями на подарунки напередодні святкових днів, а також на подорожі та купівлю дорогих меблів.

Ще однією "новинкою" в області кредитування є оформлення грошей на оплату процедури «разтаможки» транспортних засобів. Це відносно новий, але вже дуже зажаданий вид позики, якою користуються люди, що бажають придбати авто, що підлягає митному оформленню. Такий кредит можна оформити як із запорукою, так і без нього, проте в останньому випадку відсоток позики буде в 2 рази вище.

Швидкі кредити для оплати комунальних платежів та ліків

У зв'язку з постійним зростанням рівня оплати комунальних послуг, населення украй часто звертається до мікрофінансових організацій по фінансову допомогу, вказуючи в графі "мета позики" - оплата комуналки. Одночасно швидкі позики беруться і на купівлю подарунків напередодні таких свят, як Новий Рік, Різдво та 8 березня. Трохи рідше позики оформляються на придбання лікарських засобів або на оплату відвідування мовних курсів, семінарів підвищення кваліфікації або здобуття спеціальної середньої або вищої освіти в цілому.

Іпотечні позики

Як показує статистика, населення звертається за кредитами перед отриманням авансів та заробітних плат. Це говорить про те, що людям банально не вистачає засобів на звичайні щоденні потреби. А це вже свідчить про достатньо високий рівень бідності. Цей факт підтверджується також і зниженням рівня оформлення іпотечних кредитів. Пояснити це можна в першу чергу високими процентними ставками, низькими доходами населення та відсутністю грошових заощаджень у людей. При цьому і банки рідко готові запропонувати прийнятне іпотечне кредитування, оскільки не мають належної кількості "вільних ресурсів", що дозволяють кредитувати населення на купівлю житла з можливим терміном розстрочки на 25-30 років.

Також населення все рідше оформляє позики і на купівлю транспортних засобів, виготовлених як в поточному році, так і випущених в минулих.

Як оформити швидкий кредит

Ще одна причина, по якій українці "живуть в кредит" - це простота оформлення позики. Сьогодні оформити кредит на картку може фактично кожна людина, що має як офіційну роботу, так і одержуючий дохід неофіційно. Це можливо завдяки послугам кредитування незалежних мікрофінансових організацій, що пропонують грошові позики в розмірі до 10000 грн з можливістю виплати кредиту до 30 днів.

Для оформлення швидкого кредиту необхідно:

  1. Подати онлайн заявку на сайті компанії з вказівкою суми та терміну позики;
  2. Дочекатися рішення від організації, яке приймається впродовж 20 хвилин;
  3. Отримати кредит на вказану в заявці банківську карту.

Погасити узятий кредит можна будь-яким зручним способом через термінал, банк або особистий кабінет. А у разі потреби, клієнт має право автоматично продовжити чинний договір про кредитування, скориставшись послугою пролонгації.

Поділитися:

Не пропускай новини, підпишись на нашу розсилку