З ULTRACASH ніяких «або»…

image-description

Життя сучасної людини у 21 столітті підпорядковується іншим правилам та принципам, порівняно із минулим віком. Так, попередня епоха, що охарактеризувалась неймовірним дефіцитом товарів різних груп в універмагах, давно відійшла в небуття, забравши із собою спогади про пусті прилавки магазинів та про те, як важко було знайти продукт, що асоціювався у свідомості громадянина СРСР із поняттям делікатесу.

Тип ринкових відносин в економіці, до якого повільно, але впевнено рухається Україна після здобуття незалежності, відрізняється свободою економічної діяльності суб’єкта та високою конкурентністю практично в кожному сегменті. А це сприяє появі величезної кількості товарів та послуг на ринку та стимулює виробників продукту до того, аби вдосконалити його та зробити можливість його придбання більш вигідною в очах покупця.

Такі трансформації для середньостатистичного споживача, безумовно, прийнятні: сьогодні ми маємо можливість купувати одежу та взуття, що нам подобається, підбирати побутову техніку відповідно до бажань та можливостей, відвідувати кафе, клуби та театри різних спрямувань. Чималий асортимент продуктів харчування в супермаркетах зі всього світу дозволяє нам задовольняти нам свої гастрономічні побажання саме так та в такому обсязі, як ми цього бажаємо.

Але така ситуація має і фінансовий аспект, що часто псує нам походи до крамниць та усіляких культурних закладів. Високий рівень інфляції та пов’язаний з нею ріст цін на товари та тарифів на комунальні послуги змушує основну частину населення щільніше затягнути паски та обмежувати свої потреби. Тепер далеко не кожен українець може дозволити собі все, що його душа забажає: зазвичай нам доводиться обирати між відпочинком та ремонтом помешкання, походом до кіно чи кафе, купівлею нової одежі чи організацією сімейного свята, щоб вкластися в щомісячний бюджет.

Психологи стверджують, що вимушене самообмеження негативно впливає на людську психіку. Дійсно, необхідність обирати та відмовляти собі в чомусь формує наш поганий настрій та може викликати пригнічений стан постійного стресу, депресії, а це рано чи пізно перетвориться на проблеми на роботі, в родині чи із здоров’ям.

Який же вихід із ситуації, що склалася? Харчуйтесь так, як ви вважаєте за потрібне, робіть собі приємне із допомогою купівлі бажаних предметів одежі та товарів для дому, зустрічайтесь із друзями в кафе та кінотеатрах, робіть свою оселю затишнішою та красивішою, відпочивайте, врешті-решт! Ви спитаєте: чи можливо це за нинішніх умов життя? Відповідь: так, адже з ULTRACASH не існує ніяких «або»…

Не змушуй себе обирати – скористайся ULTRACASH!

Електронний сервіс швидкої видачі на картку онлайн кредитів УЛЬТРАКЕШ надає можливість практично блискавично отримати кредитні кошти, аби вирішувати фінансові питання та подарувати собі і близьким хвилини радості та щастя, з яких, власне, і складається наше життя.

Поспішайте відчути переваги співпраці із УЛЬТРАКЕШ – і з нами у вашому житті не буде ніяких «або», оскільки вам не доведеться ні в чому собі відмовляти!

Поділитися:

Не пропускай новини, підпишись на нашу розсилку