Як зустріти 2017 рік Півня?

image-description

З кожним днем ми все ближче до 2017 року, символом якого виступає Червоний Вогняний Півень. І хоча згідно з китайським календарем прийдешній рік почнеться 28 січня, не відмовляйтесь від намірів по-особливому відзначити свято, щоб піддобрити пернатого хазяїна та отримати удачу і талан в наступному році.

Півень – птах діловитий та серйозний, сімейний, полюбляє ґрунтовність, незважаючи на певну частку марнославства. Тому до організації новорічного свята варто підійти з усією відповідальністю та заздалегідь оформити кредит онлайн, якщо не впевнені, що наявних коштів вистачить для купівлі усього необхідного. Оптимальний варіант святкування – вдома, в родинному колі. Звичайно, після півночі можна вийти на вулицю та задобрити Півня феєрверками та салютами.

Модниць не в останню чергу цікавить питання, що одягти в новорічну ніч. Відповідь очевидна: убрання має бути в червоних, пурпурових, рожевих, бордових тонах. Оскільки 2017 рік пройде під знаком вогню, то можна також убратися в одежу жовтого, жовто-гарячого кольорів. Якщо вогняна палітра чужа для вас, темно-сині та зелені переливи сукні і костюму, схожі на пір’я у хвості пернатого, також будуть актуальними. Порада для жінок: використовуйте прикраси помірно.

Святковий стіл не має особливих обмежень: можна приготувати м’ясні, рибні страви, закуски з морепродуктів. Особливо полюбляє Півень свіжі фрукти та овочі, а також оригінальні десерти. Хазяїн 2017 року не симпатизує ненатуральним продуктам, тому варто утриматися від напівфабрикатів, а ще краще – внести селянський колорит: поставити на стіл страви в горщиках, запечені в духовці, овочеві та грибні соління, морси та компоти.

Особлива стаття святкового бюджету, для якої часто треба оформити кредит онлайн, – купівля подарунків для рідних та близьких. Про це варто подбати завчасно, щоб не їздити по місту в останній день року у пошуках презентів. Оскільки пернатий володар року характеризується ощадливістю, краще не дарувати некорисних подарунків. Вручіть що-небудь для оселі, чим гарантовано буде користуватися друг: набір посуду, інструментів, ковдру тощо.

Незабутнє свято – тільки з УЛЬТРАКЕШ!

В організації зустрічі Нового року вам допоможе електронний сервіс з видачі онлайн кредитів УЛЬТРАКЕШ, з яким ви можете оформити кредит онлайн та відзначити прихід 2017 року так, як ви бажаєте. Не пропустіть свій шанс, адже з 19.12 по 31.12 УЛЬТРАКЕШ знизив процентну ставку на 30% для усіх клієнтів і на усі кредити.

 

Хочете яскравого свята, але не вистачає коштів? Тоді звертайтеся в УЛЬТРАКЕШ!

Поділитися:

Не пропускай новини, підпишись на нашу розсилку