Як зберегти гроші в період кризи 2020

image-description

Весна 2020 принесла неймовірний шторм у світову економіку. За минулий рік світова економіка почала стрімко втрачати свої позиції, що призвело до світового економічного кризису. Найсильнішими факторами спада економіки вважаються провальні переговори Росії з Організацією країн (ОПЕК), а також стрімке поширення нового коронавірусу. На даний момент практично всі держави перекрили свої кордони і оголосили карантин, таким чином робота багатьох підприємств зупинилася, а фондові індекси знизилися та продовжують стрімко знижуватися. На жаль, світовий кризис не оминув і Україну. За 10 останніх років світова економіка досягла піку свого розвитку, але всього за кілька останніх місяців ми стали свідками низки сумних подій. А саме: великі природні катаклізми, загострення конфліктів на Сході і звісно COVID-19. Кожен з цих факторів може принести величезний урон світовій економіці, і ми зустрілись з ними практично одночасно. Малий і середній бізнес уже давно відчув початок кризиса, ще до того, як вірус почав розподілятися за територіальну Китаю. Після закриття кордону в Китаї, багато підприємств стали паралізовані по всьому світі. Як тільки вірус прийшов до Європи, ринки стали руйнуватися.

Наслідки кризи для України

Україну чекають ті ж випробування, що і у всьому світі. Накопичена валюта Національним банком поступово витрачається, курс долара майже досяг цифри 30. Через валютну паніку, з банківської системи відбувається депозитний відтік, цей факт негативно впливає на національну економіку. Потрібно розуміти, що доступ до світових кредитів для України буде значно ускладнений. Вільні кошти в світі зменшаться, тому переваги будуть віддаватися більш платоспроможним країнам. Також знизиться грошовий потік від трудових мігрантів. Але потрібно не забувати, що криза завжди виступає новим вікном можливостей для економіки. Актуальними стануть розвиток, а точніше відновлення національної промисловості. Ми станемо менше залежати від імпорту, можливо буде переглядатися навіть податкова система. Багато сьогодні почали запасатися продуктами, але експерти стверджують, що цього не варто робити. Адже ажіотаж в магазинах завжди призводить до підвищення цін, особливо на гречку, сіль та туалетний папір. Чекати значного зростання цін можна лише на товари привезені з інших держав, а їх на полицях українських магазинів не так багато, тому голод нам не загрожує.

Що робити звичайному жителю України під час кризи 2020 року

Багато з нас заробляє гроші в гривні, відповідно зберігаємо їх, витрачаємо теж в гривні. Якщо вірити прогнозам більшості аналітиків, найближчим часом гривня буде все більше і більше знецінюватися. Тому встигніть оформити гривневі кредити. Чому? Відповідь очевидна, із за того ж самого обвалу гривні, Ваш кредит незабаром просто знеціниться. Як правило банки під час розпалу кризи намагаються себе убезпечити від недобросовісних позичальників, тому підвищують процентну ставку. Якщо Ви давно хотіли купити собі телефон, ноутбук, телевізор або щось подібне, саме час порадувати себе. Вся справа в тому, що закордонні товари скоро стануть підвищувати свою ціну, так як вони безпосередньо залежать від долара. Не втрачайте часу і беріть кредит онлайн в Ultracash прямо сьогодні. Отримайте знижку цілих 50% на перший кредит. Прийом заявок ведеться цілодобово. Не втрачайте свій шанс під час кризи здійснити свою мрію!

 

Поділитися:

Не пропускай новини, підпишись на нашу розсилку