Як спланувати зустріч Нового року

image-description

Приходу Нового року – улюбленого свята українців – з нетерпінням очікують як діти, так і дорослі. Для малюків Новий рік означає, що можна не ходити до школи, отримувати подарунки, спати, скільки забажаєш, та знищувати солодощі в недозволеній кількості (адже свято!). Дорослі шанують це свято за можливість відпочити декілька днів від надокучливої роботи та розслабитися в компанії родини та добрих друзів.

Українці в своїй більшості немало уваги приділяють організації святкування саме в новорічну ніч – адже як Новий рік зустрінеш, так його і проведеш! Хтось не зраджує своїм сімейним традиціям та воліє під передзвін курантів підняти келих шампанського за святковим столом. Інші співвітчизники, що бажають нових вражень та яким приїлася домашня атмосфера свята, обирають святкування в іншому місті. Незалежно від способу зустрічі Нового року, витратити певну грошову суму все ж доведеться. Для тих, хто ще не визначився, як він бажає відзначити 2017 рік, ми пропонуємо декілька варіантів.

Веселий та незабутній Новий рік: варіанти святкування

Ви вважаєте, що домашнє застілля – скучно та банально? Зовсім ні! Смачні наїдки, помножені на ретельно сплановану оригінальну розважальну програму, залишать лише найкращі спогади про родинне свято. Окрім списку святкових страв, заздалегідь подбайте про проведення конкурсів у колі сім’ї, сімейної фотосесії, костюмовану виставу, запуск феєрверків тощо. При відносно невеликих фінансових витратах ви отримаєте море позитивних емоцій.

Поїздки в інші міста (Одесу, Львів, Чернівці, Кам’янець-Подільський), а також на курорти в Карпатах на час святкування Нового року однозначно стануть незабутніми. Подорож можна спланувати самостійно або скористатися послугами туроператорів, що пропонують виїзди в інші населені пункти та готові варіанти святкового відпочинку. Звичайно, така зустрічі 2017 року обійдеться трохи дорожче, аніж домашні посиденьки. Але навіть якщо ви відчуваєте нестачу коштів, не руйнуйте своїх планів, а краще зверніться в УЛЬТРАКЕШ.

Зимовий відпочинок з УЛЬТРАКЕШ

Електронний сервіс з видачі онлайн позик УЛЬТРАКЕШ пропонує чудову можливість оформити кредит із низькою відсотковою ставкою та на умовах, що приємно здивують вас. Мрієте про зимову казку, але не вистачає грошей на її втілення? Тоді не зволікайте – візьміть кредит в УЛЬТРАКЕШ, і ми зробимо ваш відпочинок незабутнім!

 

Поділитися:

Не пропускай новини, підпишись на нашу розсилку