Як роздобути грошей? 10 найбільш прийнятних варіантів

image-description

Фінансовий статус людини та його купівельна спроможність багато в чому визначає якість життя, як би сумно це не звучало. Такими є сучасні реалії. Тому як би ми не намагались стверджувати про свою непідвладність матеріальному, рано чи пізно наступає такий момент, коли ми починаємо відчувати гостру потребу в грошах для купівлі квартири, автівки, навчання в престижному ВУЗі, туристичної подорожі, лікування тощо. Шляхів для вирішення поставлених задач чимало – від можливості взяти кредит на карту онлайн аж до виграшу в лотереї. Про десять найпопулярніших серед населення методів швидкого отримання грошей мова піде нижче

  1. Допомога родичів та друзів

Найбільш поширений варіант, щоб покращити фінансове становище, - це попрохати грошей в борг у близьких людей. Беззаперечні переваги: родич навряд вимагатиме відсотки або відмовить у відтермінуванні. Втім, відтермінувати платіж позичальник зможе і в разі, якщо вирішить взяти кредит на карту онлайн.

  1. Кредитування в банку

Звернувшись до банківської установи за кредитом, ви можете отримати солідну суму під відносно невеликий відсоток. Щоправда, вам необхідно надати довідку про доходи, іноді потрібен поручитель та застава, і в усіх випадках – позитивна кредитна історія, чим може похвалитися далеко не кожен позичальник. Порівняно із можливістю взяти кредит на карту онлайн, такий вид кредитування більш обтяжливий та складний для споживача.

  1. Взяти кредит на карту онлайн в МФО

Найбільш швидкий, надійний та безпечний спосіб отримання фінансових коштів. Він стає все популярнішим серед населення, оскільки процедура оформлення дуже проста: потрібно подати заявку (як правило, в режимі онлайн) із наданням даних з паспорта, почекати на рішення організації та отримати повідомлення про надходження коштів на карту.

  1. Підзаробити

Варіант «одноразового» підробітку для тих, хто потребує грошей до зарплатні. Щоправда, доведеться відбиватися від конкурентів, що також вважають себе найдостойнішими кандидатами для виконання того чи іншого завдання. Та й пошук такої роботи в інтернеті може тривати досить довго взяти кредит на карту онлайн було б набагато швидше.

  1. Похід до боржника

Можна спробувати пришвидшити процес повернення грошей у тих, хто заборгував їх вам. Результативність таких дій невисока, оскільки боржник може знаходитися в аналогічній ситуації, що й ви.

  1. Послуги ломбарду

Дехто практикує заставу цінних речей у ломбарді, для повернення яких під немалий відсоток, знову ж таки, доведеться або знайти гроші в іншому місці.

  1. Продаж речей

Вирішивши продати старі дитячі або дорослі речі, побутову техніку, ви навряд серйозно розбагатієте. Цінними можуть бути антикварні предмети: картини, ікони, монети тощо.

  1. Здача в оренду

Якщо у вас є незайнятий гараж, квартира, дача, варто спробувати здавати в оренду нерухомість. Такі дії покращать фінансове становище, але не так швидко, як при користуванні послугою МФО, де можна швидко взяти кредит на карту онлайн.

  1. Донорство

Звучить фантастично, але систематичне здавання крові допомагає декому зводити кінці з кінцями, але врахуйте:

А) тривалість пошуку пацієнта;

Б) шкоду для свого здоров’я;

В) обмежена періодичність та вимоги до стану здоров’я.

  1. Виграш в лотереї

Це вже справді сумнівний спосіб отримати швидкі гроші (хіба що вас супроводжує неабияке везіння). Але спробувати варто.

ULTRACASH: ми знаємо про швидкі гроші все!

Найбільш успішним та безпечним рішенням все ж буде взяти кредит в інтернеті на карту за допомогою електронного сервісу УЛЬТРАКЕШ на найбільш вигідних умовах.

Поділитися:

Не пропускай новини, підпишись на нашу розсилку