Як покращити кредитну історію

image-description

Сьогодні кредитування нерозривно пов’язане з життям більшості громадян України, адже часто виникають ситуації, коли наявних грошей недостатньо для купівлі або оплати послуги. Саме тому позитивна кредитна історія (а не рівень доходів і платоспроможність) позичальника має велике значення для ухвалення рішення про видачу кредита. Але не кожен може похвалитися ідеальною кредитною історією. Як же покращити ситуацію та виправити негативні відомості про себе?

Контроль над кредитною історією

Якщо ви старанний платник, що погашає кредити вчасно, то вам нема чого боятися – негативна інформація у вашій кредитній історії може з`явитися в разі внесення організацією неправдивих даних, що стається не так часто. Але щоб тримати ситуацію під контролем і мінімізувати подібні випадковості, варто періодично вимагати звіт про зміни вашої кредитної історії, аби при виявленні невідповідностей вимагати від кредитної організації їх виправлення.

Розумна аргументація прострочень

Отже, виправити кредитну історію можна лише при допущенні помилок в роботі банків або фінансових компаній. Якщо ж у вашому досьє наявні неодноразові прострочення платежів строком не менше 5-ти днів, то справа помітно ускладнюється, адже в такому випадку банк чи фінансова компанія на свій розсуд виносить рішення про кредитування особи. Але як показує практика, приведення позичальником розумних виправдувальних доводів щодо того чи іншого випадку несвоєчасної оплати (виникнення незалежних від волі особи перешкоджаючих обставин) або свідчень підвищення його дисциплінованості (довідки про доходи, оформлення депозиту тощо) можуть перехилити терези на його користь.

Створюємо позитивну кредитну історію з «УЛЬТРАКЕШ»

Але найбільш надійним способом виправити зіпсовану кредитну історію є отримання нового кредиту і погашення його в строк. Це сприяє виникненню в історії позитивних записів, які з часом переважать негативні та покращать рейтинг клієнта. Це легко буде зробити, використовуючи «ULTRACASH» - електронний сервіс видачі онлайн-кредитів на картку.

Поділитися:

Не пропускай новини, підпишись на нашу розсилку