Як не потрапити в тенета шахраїв

image-description

Що потрібно знати про ULTRACASH, або Як не потрапити в тенета шахраїв

Популярність такої послуги, як видача швидких онлайн кредитів, стрімко росте серед населення України, оскільки даний вид кредитування має чимало переваг у порівнянні із звичайною позикою: можливість отримання коштів не виходячи з дому, протягом усього лише півгодини, без необхідності надання купи різноманітних документів та довідок про доходи з місця працевлаштування, а також демократична політика відносно своїх клієнтів. Електронний сервіс видачі термінових кредитів ULTRACASH від ТОВ «УЛЬТРА ФІНАНС» давно зарекомендував себе в цьому сегменті як надійний партнер із перевіреною репутацією.

Зростаючий попит на послуги мікрофінансових організацій, у тому числі й кредити від УЛЬТРАКЕШ, сприяє тому, що з’являються особи й організації, які, прикриваючись торговою маркою ULTRACASH, розповсюджують в мережі інтернет завідомо неправдиву інформацію. Більше того, неправдива діяльність цих суб’єктів кидає тінь на нашу компанію та дає викривлене розуміння суті нашого функціонування та базових принципів, на які спирається робота компанії. Нижче представлений перелік посилань на ресурси із неправдоподібною інформацією:

  • forumsrabota.4dd.ru
  • www.skladchik.biz
  • moikyrss173.ru
  • www.skladchina.biz
  • archive.ec
  • dohodvceti.ru
  • rabota-vsegda.blogspot.com
  • makewebmoney.ixbb.ru

Викладені на цих ресурсах відомості ніяк не відображають принципів нашої корпоративної культури. Компанія відкрита для талановитих та амбіційних молодих людей, що готові стати частиною дружнього колективу та розвиватися в плані як кар’єрного, так і особистого зростання. Однак ми не займаємося пошуком працівників серед випадкових користувачів, розміщуючи інформацію на подібних сервісах, оскільки головними критеріями підбору спеціалістів називаємо бажання рости та творити, а не лише мати заробіток в інтернеті, як вказано у всіх перерахованих вище ресурсах. Пошук клієнтів сервісу УЛЬТРАКЕШ також має складний алгоритм та направлений на цільову аудиторію. З переліком вакансій можна ознайомитись на нашому сайті в розділі КАР'ЄРА і на популярних українських сайтах: rabota.ua, www.work.ua, hh.ua.

Реальна інформація про умови кредитування, про компанію та можливості створення кар’єри в ТОВ «УЛЬТРА ФІНАНС» розміщена лише на сайті ultracash.com.ua, а до пропозицій, опублікованих на вказаних вище ресурсах, ми не маємо ніякого стосунку.

Важливо відмітити, що особистий кабінет ULTRACASH, про який згадується на сайтах та форумах, – це опція, створена для зручності користування кредитом клієнта, аж ніяк не працівника.

Ще один вагомий нюанс, на який обов’язково варто звернути увагу, – автор цих об’яв обіцяє зарплатню в російських рублях, з чого можна зробити висновок про роботу з російською аудиторією. Поспішаємо завірити вас, що електронний сервіс видачі онлайн кредитів УЛЬТРАКЕШ поки що доступний на українському ринку, а з РФ не працює. Будь-які згадки про російські копії ULTRACASH – це обман, що не має ніякого стосунку до нас!

В завершення ще раз хочеться нагадати користувачам про те, що всю інформацію з мережі інтернет варто перепровіряти, аби не потрапити до рук шахраїв. Пам’ятайте, що достовірні відомості про роботу сервісу УЛЬТРАКЕШ можна знайти лише на нашому сайті, а будь-які інші можливі публікації з використанням нашої торгової марки варто ретельно аналізувати.

Поділитися:

Не пропускай новини, підпишись на нашу розсилку