Як мікрокредити допоможуть Вашій кредитній історії

image-description

Сьогодні оформити позику на велику суму може тільки той клієнт, який має вже особисту кредитну історію, тобто раніше вже користувався послугами банку або незалежних фінансових організацій для оформлення позики. Адже установи банків мають бути упевнені в організованості позичальника, побачити яку можна лише по вже наявній історії кредитів. Тому кожен, хто має в планах отримати велику вигідну позику, повинен заздалегідь підготувати для цього плацдарм шляхом оформлення невеликих кредитів на будь-які потреби. Звичайно, ніхто не говорить, що в обов'язковому порядку треба брати позики спеціально. Робити це слід лише у випадках, коли грошей дійсно недостатньо для купівлі побутової техніки, польоту на відпочинок, лікування або інших життєвих моментів.

Як можуть допомогти кредитні картки

Сьогодні банки спільно із картками для заробітних виплат видають і кредитні картки, якими можна використати у будь-який потрібний час для здійснення покупок або інших проплат. Проте велика частина населення навіть не торкається цих карток, оскільки боїться допустити прострочення по "кредитці" і отримати "невигідну" для банків кредитну історію. Але на практиці не слід повністю відмовлятися від такої можливості отримати кредитні гроші, якщо в плани на майбутнє все ж входить отримання великого кредиту. Саме невеликі періодично позики обов'язково підвищать довіру банківських установ. Для цього фахівці рекомендують дотримуватися ряду правив:

  • Спочатку обирати карту банку з пільговим періодом, вигідною процентною ставкою та приємними бонусами у вигляді кешбека, знижок при купівлі картою в магазинах та інше;
  • Обов'язково повертати витрачені гроші до закінчення пільгового терміну;
  • Використати кредитну карту раз на 2-3 місяці. Так банк зрозуміє, що фінансові труднощі - явище періодичне, а не постійне;
  • Залишати на карті частину грошей впродовж усього використання, доводячи свою організованість при витратах;
  • Виключити варіант прострочень по картці.

Микрекредиты від незалежних фінансових установ

Поліпшити кредитну історію можна також шляхом оформлення мікрокредиту на карту через незалежні фінансові установи, приміром - через сервіс УЛЬТРАКЕШ. Компанія надає можливість на вигідних умовах оформити позику, і отримати його на картку відразу після ухвалення позитивного рішення. Для цього треба на сайті організації заповнити необхідну форму, вказавши особисті данні та необхідну суму грошей. Рішення про надання позики приймається впродовж всього 20 хвилин, після чого гроші відразу перекладаються на карту клієнта. При цьому позичальник має право заздалегідь погасити кредит або скористатися автоматичною пролонгацією, подовжуючи кредитний договір на необхідний термін, виплачуючи лише відсотки за позику.

Поділитися:

Не пропускай новини, підпишись на нашу розсилку