Хто він – Ультрамен?

image-description

Напевно, кожен з нас хоча б раз у житті відчував гостру нестачу фінансів, а причиною цьому стають незаплановані розтрати, затримка заробітної платні, стрибкоподібний ріст цін та тарифів. Ситуація надзвичайно неприємна, адже варіантів її вирішення існує не так вже й багато. Позичати гроші у родичів та друзів не завжди вдається, а швидкість видачі кредиту в звичайному банку явно не відповідає нашій потребі в швидких грошах. Який же вихід із такого скрутного становища?

Надати швидку допомогу вашому схудлому бюджету здатний Ультрамен. Це невтомний та добрий рятівник, працівник ULTRACASH, задача якого – лікувати порожні банківські картки людей з допомогою грошових ін’єкцій. Саме тому він одягнений у білий халат доктора.

Ультрамен не спить ані вдень, ні вночі, адже він завжди напоготові і ладен відповісти на сигнал своїх клієнтів про те, що скінчились гроші. Варто лише людині подати заявку на отримання швидкої допомоги для свого бюджету, як він чимдуж поспішає на підмогу, незалежно від часу доби. Протягом 20 хвилин після сигналу від пацієнта доктор Ультрамен дістається місця призначення та блискавично виліковує його банківську картку. Окрім надання швидкої фінансової допомоги, Ультрамен дарує немало можливостей для своїх пацієнтів.

Які можливості у пацієнтів Ультрамена?

Вирішивши підправити свій бюджет у доктора Ультрамена, ви зможете також:

  • отримати кредитні кошти за однією з найнижчих відсоткових ставок у порівнянні з послугами інших МФО;
  • достроково погасити позику, сплативши відсотки лише за дні фактичного використання кредиту;
  • погасити кредит або пролонгувати його протягом 3 днів після закінчення терміну дії договору, причому штрафи та підвищений відсоток в такому разі нараховуватися не будуть;
  • скористатися програмою лояльності УЛЬТРАКЕШ, а також брати участь в акціях, що допоможуть зекономити;
  • погасити кредит будь-яким зручним для вас способом – у відділенні банку, з допомогою терміналу самообслуговування, інтернет-банкінгу, «мобільних грошей» або в особистому кабінеті користувача;
  • автоматично пролонгувати дію договору необмежену кількість разів, сплативши тільки відсоткову ставку за кредитом.

Ваш бюджет відчуває явне нездужання, терміново потрібні гроші? Тоді не зволікайте – звертайтеся до Ультрамена від УЛЬТРАКЕШ, який з радістю надасть вам швидку фінансову допомогу будь-якої години.

Поділитися:

Не пропускай новини, підпишись на нашу розсилку