Хто і навіщо придумав швидкі позики

image-description

Як дожити до заробітної плати? Де узяти гроші на термінову купівлю? Як відкрити свою справу? Ці питаннями цікавляться дуже багато людей, фінанси яких не просто не дозволяють жити "на широку ногу", але іноді заплатити навіть за самі елементарні речі. При цьому отримати гроші зі сторони частенько дійсно немає ніякої можливості. Банки видають кредити людям, які повністю підтверджують свою платоспроможність та мають досить для цього засобів. А як же бути звичайному населенню без таких фінансових можливостей? Рішення є - це скористатися мікрокредитами.

Мікрокредит - це позика на невелику суму грошей, який видається на короткий термін (найчастіше до 30 днів). Умови у різних компаній можуть відрізнятися, проте об'єднує усіх одно: мінімум документації та швидке прийняття рішення про кредитування клієнта.

Хто засновник мікрокредитів?

Мухаммед Інусу - професор з Бангладеш, що отримав економічну освіту в США і є засновником мікрокредитів, таких популярних сьогодні по усій планеті. Оскільки на його батьківщині питання голоду та убогості завжди стояло украй гостро, Мухаммед після приїзду додому в 1974 році почав активно брати участь в розвитку економічної системи держави та з часом дійшов до ідеї позики невеликих сум грошей бідному населенню на короткий термін для їх повернення. Спочатку це був свого роду експеримент, коли професор видав по 27 доларів жінкам, що робили з бамбука меблі для будинку. Таким чином, майстрині змогли закупити для роботи увесь необхідний матеріал та своєчасно повернути гроші кредиторові, оскільки меблі виготовлялися та продавалися дійсно дуже швидко. Так Мухаммед прийшов до того, що почав видавати невеликі суми грошей населенню на відкриття та розширення їми власного бізнесу.

Вже після професор заснував свій власний банк, де грошові засоби видавалися без підписання договору, виключно на усній основі та довірі двох сторін. При цьому відсоток повернення грошей, узятих в позику в цьому банку набагато вище, ніж в інших банківських установах по всьому світу.

Зворотна сторона мікрокредитів

  • Клієнти все частіше беруть позику не для розвитку бізнесу;
  • Завищені кредитні ставки в порівняння з кредитами звичайного виду;
  • Можливість потрапити у залежність від кредитів людям, що страждають від своєї неощадливості;
  • Найбіднішим верствам населення все ж можуть відмовити в позиці;
  • Мікропозика може допомогти почати власну справу, проте без наполегливої роботи усі вкладання будуть марними.

Сучасні мікрокредити

Мікрокредити, які пропонують незалежні фінансові компанії, стали доступні та притягають все більше людей. Адже зіткнутися з фінансовими труднощами може дійсно кожен. І хоча відсоток у таких послуг трохи вищий, мікропозика притягує населення іншими своїми сторонами, а саме:

  • Процес оформлення швидкої позики займає не більше 20 хвилин. При цьому є можливість узяти позику без відвідування офісів компанії, просто заповнивши он- лайн заявку;
  • Можливість отримання коштів навіть тим, чия кредитна історія далека від ідеальної;
  • Надання мінімального пакета документації;
  • Можливість дострокового погашення кредиту або ж продовження терміну його використання;
  • Взяти кошти можна без пояснення цілей, на які вони будуть витрачені.

Як отримати швидку позику через сайт ULTRACASH?

Сервіс ULTRACASH надає фінансову підтримку у вигляді швидких кредитів, отримати які можна на карту без відвідування офісу компанії, заповнивши он-лайн заявку з вказівкою особистих даних та розміру самої суми. Рішення про видачу позики приймається впродовж 20 хвилин, після чого засоби відразу поступають на картку клієнта. Погасити кредит можна будь-яким зручним способом: через особистий кабінет, термінал або банк. Також клієнт може скористатися послугою пролонгації, подовжуючи термін дії кредитного договору на необхідний для нього термін, оплачуючи при цьому лише нараховані відсотки. Оформлення позики повністю прозоре та не вимагає внесення додаткових оплат від клієнта.

Поділитися:

Не пропускай новини, підпишись на нашу розсилку