Хочу оформити кредит онлайн. Із чого почати?

image-description

Багато хто з нас на власному досвіді знає, що процес отримання позики потребує немало часу та сил від позичальника. Доведеться відвідати декілька фінансових установ, почекати у немалій черзі, випробувати на міцність свої нерви та дипломатичні здібності у розмові із фінансовим працівником, якому так і кортить витягти з вас інформацію різного характеру. Наприклад, життєві ситуації та факти, що, мовляв, свідчать про вашу неплатоспроможність або неблагонадійність як позичальника.

Послуга кредитування у звичайному банку, на відміну від ситуації, коли ви можете оформити кредит онлайн, також потребує наявності у клієнта величезної кількості документів та їх копій, дістати які не завжди легко. Ще одна особливість, яку складно назвати плюсом, – це тривале очікування на рішення про кредитування.

Чому оформити кредит онлайн комфортніше?

Зрозуміло, що довгі роки з моменту переходу української економіки до ринкових відносин процедура кредитування в очах позичальника видавалась доволі важким процесом, що далеко не завжди завершується успішно.

Сьогодні стан справ зазнав значних змін. Прогрес у сфері як фінансових послуг, так і ІТ, сприяв тому, що практично будь-хто може оформити кредит онлайн в одній із численних мікрофінансових організацій, що представлені на ринку України. Переваги користування такою послугою в МФО незаперечні: це і швидкість видачі кредитних коштів, і значне спрощення процедури подання заявки, і, як правило, суттєва демократизація політики компанії стосовно клієнта.

Але щоб отримати максимальну вигоду для себе і не переплатити, приймаючи рішення оформити кредит онлайн, до питання підбору організації-кредитора варто поставитись із усією відповідальністю. По-перше, виберіть кілька прийнятних для вас варіантів кредитування різними організаціями та проаналізуйте пропозиції кожної. Особливо детально варто вивчити відсоткову ставку за кредит, а також наявність комісій за користування кредитом.

Оформити кредит онлайн з ULTRACASH дуже просто!

Електронний сервіс видачі швидких онлайн кредитів УЛЬТРАКЕШ оперативно і з комфортом для клієнта вирішує фінансові питання своїх позичальників. Терміново потрібні грошові кошти? Тоді ознайомтесь із описаною нижче покроковою процедурою, яка дозволить оформити кредит онлайн:

Крок 1.Обравши на головній сторінці сайту суму та строк кредитування, що вас цікавлять, натисніть кнопку «Узяти кредит».

Крок 2. Для створення облікового запису у полі, що з’явилось, введіть адресу своєї електронної пошти та придуманий вами пароль.

Крок 3. Заповніть всі обов’язкові поля заявки, додавши файли документів (паспорт та ідентифікаційний код). Не забудьте погодитися з умовами кредитування!

Крок 4. Натисніть кнопку «Подати заявку», що дасть можливість верифікувати вашу банківську картку.

Крок 5. Скористайтеся кредитним коштами, що надійшли на вашу картку.

Якщо комфортабельність та вигідні умови співпраці з фінансовою установою ви розглядаєте як невід’ємний атрибут умови кредитування, тоді вам в УЛЬТРАКЕШ!

Поділитися:

Не пропускай новини, підпишись на нашу розсилку