Вирішення фінансових проблем за 20 хвилин

image-description

Несподіванки підстерігають людину на кожному кроці, тому навіть ретельне планування справ не вбереже нас від не завжди сприятливих обставин, що виникають спонтанно. Вихід з ладу побутової техніки, необхідність термінового ремонту автомобіля, проблеми зі здоров’ям – все це трапляється не так вже й рідко, а передбачати подібні неприємності не видається можливим. Для вирішення таких термінових завдань нам потрібні в першу чергу грошові кошти, і часто в чималій кількості. Однак трапляється так, що у нас немає фінансів на даний момент і саме тут.

Звичайно, можна попросити грошей в борг у друзів та знайомих, але і вони в силу певних причин нерідко не зможуть нам допомогти. Чекати до наступної зарплатні – малообіцяючий варіант, адже проблему необхідно вирішити якнайшвидше, а відкладання її у довгу скриню ніяк не сприятиме покращенню ситуації. Оптимальне рішення в такому разі – узяти швидкий кредит у мікрофінансовій організації.

Особливості оформлення мікрокредиту

Активізація діяльності мікрофінансових організацій в Україні, що надають послуги мікрокредитування, стала помітною не так давно, але багато українських громадян вже встигли оцінити переваги отримання мікропозики. Перша риса, що впадає в око, – це можливість отримання кредитних коштів без різного роду документів, таких, як довідка про доходи, наприклад. Не потрібно також надавати заставу та зв’язувати зобов’язаннями поручителів, яких не так вже й легко знайти сьогодні. Ну і беззаперечний аргумент на користь МФО – це швидкість отримання грошей: протягом півгодини – години.

Вирішуй фінансові складнощі разом з ULTRACASH!

ULTRACASH – це електронний сервіс видачі швидких кредитів на картку онлайн, що вигідно відрізняється від аналогічних проектів низкою переваг:

  • Значно нижча відсоткова ставка за кредитом;
  • Відсутність додаткових комісій та платежів;
  • Рішення про видачу кредита ухвалюється протягом 20 хвилин;
  • Можливість пролонгації дії договору при сплаті лише відсоткової ставки;
  • Ви можете раніше вказаного терміну погасити позику, сплативши відсоткову ставку лише за дні фактичного використання;
  • Постійно діючі акції та знижки, що дозволяють економити.

Життя непередбачуване та часом дарує нам не дуже приємні сюрпризи. Але вихід є завжди – це співпраця з УЛЬТРАКЕШ, що й допоможе вам вирішити будь-яку фінансову проблему протягом 20 хвилин.

Поділитися:

Не пропускай новини, підпишись на нашу розсилку