Веселий день – 1 квітня!

image-description

День Сміху відзначається в багатьох країнах 1 квітня, хоча в календарі цей день ніяк не виділено. Традиційно ми стаємо об’єктами необразливих та кумедних жартів, розіграшів, курйозів та самі намагаємося не залишатися в боргу перед нашими друзями, родичами, близькими людьми, наповнюючи перший день другого весняного місяця сміхом, посмішками та позитивним емоціями.

Дещо з історії свята

Існує декілька версій виникнення традиції, згідно з якою ми відзначаємо День Дурня саме 1 квітня. Оперувати достовірною інформацією, на жаль, немає можливості, тому розглянемо основні припущення:

  1. Згідно із першим варіантом, звичай прийшов до нас із давніх часів, коли після дня сонцестояння навесні чи Пасхи багато народів весело проводжали зиму та величали весну, що входила в свої права. Свято супроводжувалось жартами, забавами, переодяганням.

  1. Інші історики витоки відносять до часів Давнього Риму, жителі якого святкували День Дурних на честь Бога Сміху у лютому.

  1. Якщо вірити третій версії, весняний день радості відзначався представниками давньої цивілізації, що проживала на території сучасної Індії.

  1. Експерти вважають: найправдивішою є думка про те, що поява Дня Сміху пов’язана із переходом 1582 року на Григоріанський календар, уведений папою римським Григорієм ХІІІ. Із причини переносу Новий рік тепер вшановували 1 січня, однак багато людей не зрадили Юліанському звичаю та продовжували відзначати його як і раніше – 1 квітня. Старовірів висміювали і скоро почали називати «першотравневими дурнями».

Якими б не були витоки Дня Сміху, важливо інше – провести цей день по-особливому, із позитивом та гарним настроєм, даруючи його оточуючим. А ще краще – узяти гроші в кредит терміново та відвідати улюблені першотравневі події, що проводитимуться в багатьох українських містах.

Куди поїхати на 1 квітня

Варіантів для незабутнього дозвілля в День Сміху чимало, головне – правильно розпланувати поїздку та бюджет. А якщо фінансових коштів напередодні 1 квітня явно не вистачає на подорож – оформіть гроші в кредит терміново з допомогою сервісу УЛЬТРАКЕШ.

  • Вояж до Одеси. Куди вирушити для святкування у День Сміху, як не в Одесу? Хода вулицями Одеси клоунів та комедійних артистів, жартівливі батли, флешмоби та виступи КВН-команд сформують ваше уявлення про те, якими емоціями має бути наповнений цей день.

  • Тур до Львова. Культурна столиця Західної України не залишить байдужим жодного гостя. Неймовірна архітектура, різноманіття історичних пам’яток, європейський дух, яким просякнуто повітря, та доброзичливість місцевих мешканців стануть найяскравішими асоціаціями, пов’язаними із датою 1 квітня.

  • Відвідання Центру гумору «Весела оселя» в Коломиї. На 25 квадратних метрах ви ознайомитесь з цікавими фактами про гумор, сатиру, клоунаду та карикатуру.

Ще не вирішили, як будете святкувати найвеселіший день у році? Візьміть в УЛЬТРАКЕШ гроші в кредит терміново та чимдуж рушайте на свято гумору!

 

Поділитися:

Не пропускай новини, підпишись на нашу розсилку