Веселі травневі свята? Легко!

image-description

День солідарності трудівників, що виник історично, ми святкуємо 1 травня, але сьогодні молодь сприймає його швидше як можливість активно відпочити та розслабитися, тим паче що найчастіше цього дня погода сприяє приємному дозвіллю на природі, та й не тільки. Тому напередодні травневих свят, що в 2016 році збігаються ще й із світлим Великоднем, саме час окреслити план дій на майбутні вихідні (30 квітня+1, 2, 3 травня) та прорахувати бюджет.

  • Пікнік на природі

Найпростіший та нехитрий спосіб повеселитися – організувати похід на природу з друзями та насолодитися першим шашликом цього сезону, паралельно тішачи свій слух співом пташок, а зір – спогляданням сил Землі, що пробуджуються. Для цього достатньо озброїтися гарним настроєм та запасом провізії, причому розмір продуктового кошика залежатиме виключно від ваших фінансових можливостей та бажання попоїсти. Розраховуйте на суму не менше 150 грн. на особу з урахуванням пластикового посуду та інших підручних засобів, ну а поїздка автівкою за межі міста внесе додаткову статтю витрат на пальне.

  • Тур вихідного дня

Багато молодих людей віддали перевагу активному відпочинку замість поїдання м`яса та овочів біля вогнища. І не дарма, адже кілька вихідних днів у травні – це можливість відкрити для себе незвідані досі куточки нашої країни та суттєво розширити кругозір. Туристичні оператори пропонують, приміром, 2-х чи 3-хденні тури на Буковину, в Умань, Закарпаття, Одесу, Львів та на інші напрямки, мінімальна вартість яких стартує з 2-х тис. грн. з однієї особи. Організовані екскурсії-одноденки околицями та пам`ятками рідних міст і областей обійдуться в рази дешевше. Однак у вас завжди є можливість зекономити та самостійно прокласти маршрут до місця, що приваблює вас, а справжні емоції та переживання першовідкривача гарантовані!

  • Збагачуємось культурно

Весна – час масових гулянь, фестивалів, усіляких культурних подій, тому потіште свій мозок – відвідайте концерт чи театр. Вартість квитка, як можна здогадатися, буде різною, в залежності від характеру події, її актуальності, популярності головних дійових осіб тощо.

Не вистачає грошей? Скористайся «ULTRACASH»!

Що ж, травневі свята розплановані, а ось фінансів на реалізацію планів катастрофічно не вистачає… Але не варто засмучуватися: сервіс видачі онлайн-кредитів «УЛЬТРАКЕШ» дає можливість отримати гроші усього за 20 хвилин навіть не виходячи з дому/готелю, чи навіть на природі, потрібно лише мати доступ до Інтернету, гаджет для зв’язку із всесвітньою мережею та банківську картку. Не варто обмежувати себе в радощах життя! Просто скористайтесь сервісом «ULTRACASH» та оцініть його переваги вже зараз.

Поділитися:

Не пропускай новини, підпишись на нашу розсилку