Весілля в кредит

image-description

Настав весільний сезон, а це значить, що багато пар в Україні активно планують проведення торжества після укладання шлюбу. Хто б і що не казав про банальність та консервативність весільних церемоній, все ж більшість наречених мріють про казкову весільну сукню, ніжний букет та захоплені погляди гостей, спрямовані на подружніх. Ну а спогади про незабутнє свято на честь дня народження нової родини, що їх закарбують на яскравих світлинах, будуть зігрівати серця закоханих усе життя.

Небагато молодих людей готові відмовитися від пишного весілля за власним бажанням: перешкодою стають фінансові складнощі, а точніше – невідповідність їх доходів бюджету бажаного свята. Але бажання зробити найважливіший день свого життя пам’ятним та відсвяткувати його з рідними та близькими часто перемагає надмірний раціоналізм, і майбутні молодята приймають правильне рішення – оформити кредит без довідки про доходи, щоб покрити трати.

Де взяти грошей на ідеальне весілля

Ментальна особливість українців «гуляти» на широку ногу , всупереч логічним доводам, особливо виразно виявляється сьогодні в умовах економічної нестабільності, що створює всі передумови для активного попиту на спеціальні «весільні» кредити. Проте такі позики нині українські банки не видають, а банківські беззаставні нецільові кредити відлякують споживачів високими відсотковими ставками.

Звичайно, можна здешевити відсоткову ставку за позикою, заручившись підтримкою поручителя або надавши в заставу ліквідне майно, проте такі починання далеко не завжди завершуються успішно. Брати на себе фінансові зобов’язання за інших погоджується мало хто, а закладати автомобіль чи нерухомість для отримання кредиту – справа достатньо ризикована.

Звичайно, за звичкою ви можете попросити грошей в борг у родичів чи друзів, проте вірогідність укладення подібної угоди також надзвичайно мала. Все більше співвітчизників приходять до висновку, що така традиція – пережиток минулого, та й велику суму на руках має небагато українців.

Якщо у вас немає необхідних грошових коштів на проведення весілля, але влаштувати чудове святкування для себе та інших дуже кортить, то оптимальним в такому разі стане отримання кредиту без довідки в одній із МФО. Послуга швидкого кредитування небанківськими установами виправдовує себе в разі, коли терміново потрібні гроші, а часу на їх пошук катма. Отримати оперативну фінансову допомогу позичальник може з допомогою сервісу УЛЬТРАКЕШ.

Організуйте весілля своєї мрії разом з УЛЬТРАКЕШ!

Беззаставний кредит без довідки про доходи на будь-які цілі в УЛЬТРАКЕШ – найкраща альтернатива всім іншим способам поповнення свого бюджету перед весіллям. Точно розрахувавши необхідну вам суму та оформивши заявку на отримання грошей на сайті, ви вже через 20 хвилин зможете розпоряджатися кредитними коштами, що надійшли на банківську картку.

Не відмовляйте собі в своїх планах – створіть ідеальне весільне торжество з УЛЬТРАКЕШ, що стане успішним кроком у вашому спільному житті.

 

Поділитися:

Не пропускай новини, підпишись на нашу розсилку