Верифікація карти: що це і як відбувається?

image-description

Сьогодні отримання кредиту онлайн безпосередньо пов'язано з верифікацією карти клієнта. Процес верифікації має на увазі підтвердження дійсності карти клієнта шляхом резервування на ній невеликої суми коштів, яка через час повертається на рахунок назад. При цьому система автоматично виконує онлайн-перевірку реальності такого банківського рахунку та ідентифікує його з людиною, що вказує дані для узяття кредиту.

Як проходить верифікація в Ульракеш і як узяти кредит

Сервіс Ульракеш надає вигідні кредити онлайн на карту клієнта. При цьому обробка інформації по платіжній картці здійснюється у відповідність з жорсткими вимогами міжнародних платіжних систем Verified by Visa і MasterСard SecureCodе. У процесі використовується сертифікація Payment Сard Industry Data Security Standard (PСI DSS) - міжнародний стандарт безпеки даних.

Для того, щоб узяти кредит на карту в Ультракеш, необхідно:

  1. На сайті компанії вибрати необхідну суму коштів та вказати термін кредитування;
  2. Створити обліковий запис, заповнивши необхідні дані;
  3. Заповнити поля анкети, вказавши особисті дані та погодившись з пропонованими умовами;
  4. Подати заявку та пройти верифікацію банківської карти. Для цього на карті тимчасово блокується сума в розмірі від 1 до 5 грн з її подальшим відновленням впродовж 15 хвилин;
  5. Після підтвердження кредиту, отримати кошти на карту.

Верифікація чужої карти

Спочатку відмітимо, що провести верифікацію чужої карти для отримання кредиту не можна. Навіть якщо вона належить найближчому родичеві або другу. Така спроба може привести до блокування особистого кабінету системи, а усі вказані дані про карту будуть автоматично передані до поліції, банку, що випустив карту, та у відділ кредитних історій.

При цьому клієнт, вказуючи для верифікації свою карту, також може допустити ряд помилок. Приміром:

  • Ввести дані вже простроченої карти.
  • Ввести дані карти, що має ліміт на суму для виплат в Інтернеті.
  • Ввести помилкові дані в номері карти/даті її випуску/СVV- коді.

Тільки у разі безпомилкового заповнення усіх даних клієнт зможе швидко оформити онлайн кредит в Ульракеш та отримати необхідну суму грошей на карту банку без затримок та повторних запитів. Адже сервіс надає позики на максимально вигідних умовах для кожного, не вимагаючи від клієнта додаткової інформації з місця роботи, а також поручителях. Все, що необхідно вказати - це дані паспорта, ІНН та особистої діючої карти банку, здатної пройти автоматичну верифікацію платіжної системи.

Поділитися:

Не пропускай новини, підпишись на нашу розсилку