Від покупок одягу до онлайн-кредитування...

image-description

В пару кліків, не виходячи з дому: від покупок одягу до онлайн-кредитування

Тенденції ринку послуг і продажів показують, що все більшою кількістю сервісів можна скористатися онлайн, не виходячи з дому. Просто увімкніть комп'ютер або ноутбук з виходом в інтернет - і вам відкриється ще більше інтернет-послуг і пропозицій, ніж було на ринку ще кілька місяців тому.

З одного боку, у зв'язку з великою кількістю самих різних пропозицій користувача можна легко ввести в оману, адже обіцяного багато, а якість наданих товарів або послуг залишає бажати кращого. Все частіше серед інтернет-магазинів і сервісів можна помітити здорову конкуренцію, підкреслюють аналітики. Користувач просто не зверне увагу на товар за завищеною ціною або поганим описом його характеристик, і в два кліка мишкою знайде такий же, але по більш привабливій ціні, та ще й отримає якісну консультацію, знову-таки не виходячи з дому.

«В умовах глобалізації зараз практично всіма видами послуг можна скористатися онлайн, - говорить CEO і експерт з інтернет-комунікацій Євген Сахно, - знайомства, покупки, поради лікаря і консультації банківського працівника – все це можна зробити вдома, якщо мобільний пристрій або комп'ютер підключено до мережі».

«Якщо раніше складно було уявити покупку одягу в інтернеті без походу в магазин, то сьогодні придбання одягу через інтернет – на третьому місці серед продажів всіх товарів», - пояснює Андрій Бернацький, один з авторів проекту «Основи Самостійного Сайтобудування».

Ми підготували для вас кілька прикладів нових сервісів, які надають якісні і такі потрібні нам послуги.

Повільно і з тріском, але все ж таки просувається впровадження електронних послуг на рівні уряду. Так, в кінці 2015 року МВС України на базі платформи електронних держпослуг iGov запустило в тестовому режимі онлайн-послугу надання виписки з Єдиного державного реєстру відомства. Тепер можна по будь-якому громадянину подивитися, які автомобілі йому належать. Про це на своїй сторінці в Facebook повідомив один з найактивніших ідеологів розвитку онлайн-сервісів в Україні та голова проекту iGov, директор з інформаційних технологій «Приватбанку» Дмитро Дубілет.

В перспективі повинна з'явитися можливість перевіряти інформацію по автомобілю, використовуючи його ідентифікаційний номер. Практична користь від цієї послуги буде в рази більше, так як зараз громадяни часто платять хабарі співробітникам МРЕВ за перевірку інформації по своїх базах. Перевірити, які нові послуги у сфері електронного уряду планують ввести в майбутньому, можна на сайті igov.org.ua.

Серед молоді традиційно популярним є навчання онлайн. Хочете поліпшити свої знання іноземних мов – скористайтеся онлайн-сервісами для їх вивчення. Наприклад, www.vocabulary.com - це навчальний тлумачний словник англійської мови. Кожне слово тут пояснюється іронічною історією і реальними ситуаціями з життя, що просто фантастично поліпшує запам'ятовування нової лексики. На ресурсі є і підбір синонімів, багато прикладів використання слів у наукових, розважальних текстах, статтях світових ЗМІ. Інтерфейс розроблений настільки зручним, що відкривати сайт хочеться знову і знову.

Ну а wordsteps.com - відносно молодий, але не дивлячись на це якісний сервіс популярних «мовних карток». Вони корисні тим, хто має намір серйозно поповнити свій словниковий запас. Також до ваших послуг на сайті – повторення слів, багато видів різних вправ.

Ще одна популярна послуга, яку надають сервіси в інтернеті – кредитування онлайн. Якщо ще три роки тому оформлення кредиту в інтернеті займало менше одного відсотка від усіх послуг з кредитування, то в цьому році кількість оформленнях онлайн кредитів виросла в шість-вісім разів.

Одне з усталених переконань, пов'язаних з наданням кредиту – це нібито тривалість процедури і бюрократичні тяганини. Деяким людям оформлення кредиту видається тривалою і досить «нервовою» процедурою. Насправді все дуже просто: багато онлайн-сервісів йдуть на ряд поступок, щоб значно спростити цю процедуру для клієнта.

Сервіс ULTRACASH пропонує просту і швидку схему кредитування онлайн, за якою у короткі строки визначаються умови кредиту, клієнт заповнює анкету, після чого отримує рішення про надання кредиту і далі – гроші на картку. Не потрібно ходити в банк і стояти годинами в черзі, не треба збирати необхідний пакет документів. Крім того, не потрібні поручителі, ні довідка про доходи.Поява на ринку послуг кредитування складе значну конкуренцію банківським послугам, вважають експерти. «Упевнений, що різноманітні онлайн-сервіси в найближчому майбутньому будуть активно розвиватися. Якщо компанія надає дійсно якісні послуги, то їх популярність буде тільки зростати», - резюмує Євген Сахно.

Поділитися:

Не пропускай новини, підпишись на нашу розсилку