Відчуваєте нестачу грошей після новорічних свят?

image-description

Святкування Нового року та Різдва незмінно асоціюється у нас із очікуванням чогось світлого та радісного, надією на позитивні зміни у житті та райдужне майбутнє. Тому новорічних торжеств і дорослі, і діти чекають наче дива цілий рік. Але, як виявилося, все більше українців з кожним роком відчувають занепокоєння та дискомфорт тим більше, чим ближче січень. Справа в передсвятковій траті грошей, що виливається в необхідність брати кредит до зарплати та погашати борги уже наступного року. Знайома ситуація?

Новий Рік та Різдво вже минули, подарунки усім вручені, фінанси витрачено, а до заробітної платні ще далеко. Цей факт не може не засмучувати. А якщо врахувати інтенсивний ріст цін на всі групи товарів в останні роки, то в стресовому стані через понадпланові трати, згідно із статистичними відомостями, знаходяться близько половини наших громадян. Як можна виправити ситуацію нестачі грошейдо зарплати?

Планування святкового бюджету

Перепоною для новорічних веселощів та безтурботного дозвілля стають надмірні витрати на святковий стіл, купівлю та оформлення подарунків, спонтанні гостювання. Інакше кажучи, непродуманий святковий бюджет – ось основна причина постноворічного головного болю українців, що витратили занадто багато грошей. А таких – більше 60%. Близько третини опитаних зізнаються, що сума заборгованості за кредитом до зарплати зростає саме в січні.

Щоб запобігти подібній ситуації, при наближенні будь-яких свят намагайтесь детально розпланувати усі статті витрат. Зробіть списки подарунків усім рідним та знайомим, страв для святкового столу із зазначенням орієнтовної ціни. Суєта, поспіх та покупки в останній момент – ще один ворог нашого гаманця, тому заздалегідь розпочніть купувати все необхідне, уважно придивляючись до цінників. Приготування до улюбленого свята в плановому режимі допоможе уникнути зайвих, нерозумних витрат та дозволить суттєво покращити фінансове становище після святкування.

Звичайно, відповідальне ставлення до витрат дає можливість середньостатистичному українцю зекономити. Однак на фоні нинішньої дорожнечі навіть цей засіб часто є малоефективним. Так чи інакше, а по закінченні різдвяних святкувань вигляд схудлого гаманця засмутить багатьох, тому варто бути готовими до такого сценарію і підготувати «рятівні» варіанти. Кредит до зарплати від УЛЬТРАКЕШ стане оптимальним рішенням у подібній ситуації.

Святкуй круглий рік разом з УЛЬТРАКЕШ!

Електронний сервіс з видачі онлайн кредитів УЛЬТРАКЕШ надає клієнтам моментальні позики на найвигідніших умовах. Кредитуючись в УЛЬТРАКЕШ, ви обов’язково оціните: 

  • Можливість отримання кредитних коштів, не виходячи з дому;

  • Одну з найнижчих відсоткових ставок;

  • Автопролонгацію чи дострокове погашення кредитів;

  • Економію на кредитуванні завдяки участі позичальника в акціях та програмі лояльності для постійних клієнтів.

Закінчились гроші після святкування Нового року? Тоді звертайтеся в УЛЬТРАКЕШ!

 

Поділитися:

Не пропускай новини, підпишись на нашу розсилку