УЛЬТРАКЕШ – низький відсоток та комфортні умови

image-description

Як сумно це не звучить, але людське життя багато в чому залежить від грошових коштів, а точніше – від їх присутності в гаманці кожної людини в достатньому обсязі. Підтримання життєдіяльності людини навіть на базовому рівні потребує неабияких вкладів фінансів: це витрати на нормальне харчування, купівлю якісної одежі та взуття, сплату рахунків за комунальними послугами тощо. А якщо врахувати не зовсім стабільну економічну ситуацію країні та, як наслідок, постійне зростання цін на усі групи товарів, то задоволення навіть мінімальних життєвих потреб громадянина України влітає в копійчину.

А ось відсутність чи недостача грошей на життя та купівлю необхідних товарів може ввести нас у стан депресії. Якщо раніше єдиним виходом був кредит в одному з численних українських комерційних банків, для отримання якого необхідно було зібрати купу документів, надати заставу, заручитися поручителями ще й при цьому прочекати N-ну кількість годин (а то й днів), то сьогодні проблема вирішується значно простіше та швидше. Діяльність мікрофінансових організацій в Україні (як і за кордоном) спрямована на задоволення потреби позичальника в терміновому отриманні грошей, і треба сказати, що така послуга мікрокредитування стає все більш популярною серед населення. У чому ж її особливість?

Характерні риси організацій, що видають швидкі мікрокредити

Отримання швидкого кредиту від МФО ідеально підходить для тих випадків, коли людині терміново потрібна певна грошова сума, а миттєво знайти (або заробити) її не видається можливим. Швидкі кредити мають такі особливості, що відрізняють їх від звичайних:

  • Грошова сума обмежується 10 тис. грн. (в Україні);
  • Строк видачі позики невеликий ( до місяця);
  • Не потрібно надавати різноманітні документи та довідки з місця роботи (про доходи, наприклад);
  • Рішення про видачу кредиту приймається усього лише протягом півгодини-години (у випадку з УЛЬТРАКЕШ – протягом 20 хвилин);
  • Видача коштів може відбуватися шляхом перерахування на банківську картку, що позбавляє від необхідності відвідувати фінансову організацію;
  • Як правило, відсоткова ставка в таких установах вища, аніж у банках.

Остання обставина пояснюється комфортними умовами кредитування в цілому, що й компенсується за рахунок підвищених відсотків. Враховується і той факт, що кредитор суттєво ризикує, здійснюючи операцію у мережі інтернет, де квітне шахрайство.

Чим вигідна співпраця з ULTRACASH?

Електронний сервіс видачі швидких онлайн кредитів на картку УЛЬТРАКЕШ давно працює на українському ринку та встиг припасти до душі багатьом нашим клієнтам, що в силу обставин змушені звертатися за послугами кредитування.

Попит на послуги саме нашої компанії пояснюється тим, що в процесі співробітництва ми намагаємося надати позичальнику максимально високий рівень сервісу, помножений на комфорт та захищеність його інформації. Звертаючись до нас, ви завжди зможете знайти швидку фінансову допомогу на лояльних умовах.

Однак головна особливість, що відрізняє нас, – це низька відсоткова ставка за кредитом, що нехарактерно для інших МФО. Ми ламаємо стереотипи про те, що за комфорт потрібно доплачувати. У нас ви гарантовано отримаєте високу якість обслуговування за низьку ціну.

Якщо у вас виникли непередбачувані фінансові складнощі, вирішити які самостійно не видається можливим, не витрачайте дарма час – звертайтесь в УЛЬТРАКЕШ, де можна узяти кредит будь-якого дня тижня 365 днів на рік. Також поспішайте скористатися постійно діючими акціями, щоб вигідно зекономити.

Поділитися:

Не пропускай новини, підпишись на нашу розсилку