ULTRACASH: відгуки та умови кредиту

image-description

Компанія Ультракеш є провідним сервісом по видачі онлайн кредитів, який користується популярністю. Про це свідчать безліч відгуків, що мають виключно позитивний характер. Адже компанія надає кредити на вигідних умовах для кожного, дозволяючи отримати фінансову підтримку на будь-які цілі та потреби.

Умови кредитування від УЛЬТРАКЕШ

Компанія ULTRACASH пропонує грошові позики в розмірі від 500-10000 грн громадянам України у віці від 20-65 років. При цьому першу позику можливо узяти тільки в сумі до 2000 грн Максимальний період виплати позики складає 30 днів. При необхідності сервіс дозволяє продовжити договір про кредитування, скориставшись послугою пролонгації. У такому разі клієнт оплачує відсоток за використання грошових коштів, а виплата тіла кредиту буде відстрочена.

Кредит оформляється тільки онлайн, тому для отримання грошових коштів необхідно надати дані картки банку, а також номер мобільного телефону. Окрім цього клієнт повинен надати дані паспорта та кода ІНН.

ULTRACASH: особливості сервісу

Відмітних особливостей у цього сервісу чимало. При цьому усі вони спрямовані на зручність надання позики клієнтові та дозволяють оформити грошову позику не лише швидко, але і максимально просто.

 • Процес оформлення позики здійснюється онлайн, що дозволяє клієнтові не покидати будинок/офіс для отримання фінансової допомоги від Ультракеш. Адже після подання заявки на сайті організації необхідна сума буде перерахована на карту банку позичальника.
 • Усі персональні дані, надані для отримання позики, повністю зберігають свою конфіденційність та надійно захищені шляхом використання сучасних технологій.
 • Клієнт має право достроково погасити узятий кредит з можливістю перерахунку відсотків за залишок засобів. Це дозволяє позичальникам істотно економити грошові кошти.
 • Кожен клієнт може отримати промокод зі знижкою на послуги від Ультракеш.

Як отримати онлайн кредит

Отримати онлайн кредит дуже просто. Спочатку клієнт може самостійно проглянути інформацію про кредитну ставку та розрахувати, скільки засобів доведеться платити за ту або іншу суму, вказавши дані в онлайн калькуляторі на сайті сервісу. Це дозволяє позичальникові заздалегідь знати усі дані про виплати та терміни їх виконання, розраховуючи для себе оптимальний варіант кредиту.

Сама процедура оформлення позики включає декілька етапів:

 1. Для відкриття доступу до особистого кабінету, клієнту необхідно пройти реєстрацію на сайті;
 2. Далі клієнт заповнює електронну заявку на кредит, вказуючи дані паспорта, ІНН коду. Також у момент заповнення заявки прикріпляються скановані копії цих документів;
 3. Після клієнт отримує рішення сервісу про видачу позики (період ухвалення рішення займає не більше 20 хвилин), знайомиться з умовами договору, підписує договір особистим електронним підписом;
 4. Після клієнт вказує особисту банківську карту, яка повинна пройти верифікацію;
 5. На картку банку перераховуються кредитні кошти.

Відмітимо, що гроші, отримані від Ультракеш, клієнт може використати на будь-які потреби, не вказуючи мету в заявці на позику. При цьому погашати кредит він може будь-яким зручним способом, включаючи:

 • Будь-які платіжні системи;
 • Приват24;
 • Особистий кабінет/банківська карта;
 • Банківський переказ;
 • Термінали Приватбанку.

Відмітимо, що на сайті сервісу кожен клієнт може отримати кваліфіковану консультацію від фахівців компанії, детальніше дізнатися про усі умови кредитування та отримати відповіді на усі питання, що цікавлять. Адже Ультракеш шукає індивідуальний підхід до кожного позичальника, пропонуючи тільки вигідні умови, не зважаючи на кредитну історію клієнта, його фінансове положення, наявність офіційного місця роботи та інше.

Кредит - це дійсно просто! Звертайтеся в Ульракеш та фінансова допомога Вам гарантована!

Поділитися:

Не пропускай новини, підпишись на нашу розсилку