Три дні довіри від ULTRACASH

image-description

Сьогодні послуга кредитування украй поширена в нашій країні та надається для населення, як банками, так і багатьма незалежними фінансовими компаніями. І звичайно, оформляючи позику у будь-якого кредитора, позичальник розраховує повернути його своєчасно, щоб підтримувати свою історію кредитів у позитивному ключі та не псувати відношення з самою фірмою, що видала кредит. Проте в житті буває всяке, і іноді погасити кредит по строку дії договору просто не виходить. Можливо, затримали зарплату або довелося виплатити старий борг. Саме у таких випадках можна скористатися послугою пролонгації та на вигідних критеріях продовжити позику.

Пролонгація від ULTRACASH

Компанія ULTRACASH користується довірою у клієнтів та пропонує оформити позику онлайн терміново на максимально вигідних умовах, а також при необхідності скористатися послугою пролонгації кредиту. В цілому, пролонгація - це послуга, що дозволяє продовжити період використання позики на деякий час, який прописаний в самій обліковій політиці компанії. ULTRACASH в даному випадку надає можливість продовжити термін договору позики до 30 днів на стільки, на скільки потрібно. Таким чином, клієнт може самостійно приймати рішення про продовження кредиту на аналогічних, за оформленим договором умовах, стільки разів, скільки йому необхідно.

Але є ще одна приємна умова для клієнтів ULTRACASH. За фактом завершення терміну дії договору клієнт завжди має 3 дні для здійснення пролонгації (погашення нарахованих відсотків) або повного погашення без будь-яких додаткових донарахувань. Таким чином, позичальник має в запасі 72 години для продовження договору або погашення кредиту без нарахування штрафних відсотків. Так компанія дає можливість клієнтам уникнути прострочення, яке може негативним чином вплинути на їх кредитну історію, і зберігає з ними довірчі стосунки. При цьому послуга абсолютно безкоштовна, що теж важливо для клієнтів.

Інші переваги ULTRACASH

  • Окрім вищезгаданої послуги, компанія ULTRACASH готова запропонувати клієнтам і ряд інших переваг:
  • Оформлення кредиту за 20 хвилин;
  • Відсутність відсотків за перший день користування кредиту (день оформлення договору);
  • Подання мінімального пакета документації для отримання позики (дані паспорта і ІНН);
  • Можливість дострокового погашення кредиту будь-яким зручним способом (термінал, банк, особистий кабінет клієнта);
  • Оформлення позики без прихованої та додаткової плати;
  • Відсутність необхідності відвідування офісу та оформлення позики он-лайн шляхом заповнення заявки на сайті компанії;
  • Можливість оформлення кредиту пенсіонерам, студентам, безробітним та людям з поганою кредитною історією.

Не варто довіряти питання позики сумнівним фірмам кредиторам. Завжди краще звертатися вже у перевірені компанії, які користуються популярністю серед населення, якою і являється компанія ULTRACASH.

Поділитися:

Не пропускай новини, підпишись на нашу розсилку