Тане сніг і тануть відсотки по кредитах!

image-description

Нарешті прийшла довгоочікувана весна, на вулиці практично немає снігу, світить сонце, хочеться радіти і веселитися. По вечорам все частіше можна спостерігати закохані парочки, які насолоджуються першими теплими вечорами після тривалої зими. І, звичайно ж, вже зовсім скоро настане перше весняне свято - 8 березня.

Як відомо найбільше весни чекає саме прекрасна половина людства. І це не дивно, при настанні весни дівчата стають ще красивіші, сонячні дні і прекрасний настрій роблять їх чарівними. Спеціально напередодні 8 березня ULTRACASH запускає весняну акцію. Тільки з 01.03.16 по 13.03.16 процентна ставка по кредитах буде танути як сніг навесні. Такі вигідні умови Ви можете зустріти тільки разом з УЛЬТРАКЕШ.

Online кредит оформити дуже просто. Вам необхідно лише заповнити анкету і протягом 20 хвилин необхідна сума грошей буде у Вас на картці. Тільки ULTRACASH дарує Вам можливість побалувати себе бажаними речами, адже ми розуміємо, що навесні завжди хочеться чогось нового і яскравого. Кредит можна оформити абсолютно на будь-які цілі: купівля подарунка, придбання необхідних речей, на новий одяг, побутову техніку або на будь-які інші потреби. Не пропустіть свій шанс скористатися весняною мега-акцією від УЛЬТРАКЕШ. Тепер не доведеться довго і нудно чекати дня зарплати, візьміть кредит і зробіть приємне собі і своїм близьким вже сьогодні!

Поділитися:

Не пропускай новини, підпишись на нашу розсилку