Способи зв'язку клієнта з компанією

image-description

В даному розділі буде детально описано нашим улюбленим клієнтам, як можна швидко зв'язатися з нами. ULTRACASH передбачив кілька зручних способів зв'язку:

  1. Перший спосіб - це живосайт. Ми знаходимося в online режимі 24 години на добу 7 днів на тиждень. Ви можете написати нам в будь-який час прямо на сайті. Для цього Вам необхідно всього лише натиснути на фіксовану рядок "Напишіть нам , ми онлайн !", Яка знаходиться в правому нижньому кутку монітора. Фахівці ULTRACASH оперативно дадуть відповідь на всі Ваші запитання.
  2. Другий спосіб - це можливість замовити зворотній дзвінок. Ви завжди можете замовити зворотний дзвінок на нашому сайті. Протягом всього декількох хвилин наші кредитні експерти зателефонують Вам і зможуть надати всю цікаву для вас інформацію з приводу онлайн кредитів від ULTRACASH.
  3. Третій спосіб - це подзвонити на безкоштовний номер по всій Україні 0 800-752-390. Ми завжди раді спілкуванню з нашими клієнтами.
  4. Четвертий спосіб - це електронна пошта info@ultracash.com.ua. Надсилайте всі Ваші питання і пропозиції на електронну пошту ULTRACASH. Всі Ваші листи обов'язково будуть ретельно розглянуті нашими фахівцями.
  5. П'ятий спосіб - скайп ultracash.info. За допомогою скайпу Ви можете зв'язатися з нами прямо з Вашого комп'ютера або мобільного пристрою. Це дуже зручний спосіб спілкування у вигляді переписки або у вигляді онлайн - спілкування. Ми будемо раді бачити і чути Вас в будь-який час.

Оберіть будь-який зручний для Вас спосіб спілкування з ULTRACASH. Сміливо задавайте Ваші питання, залишайте відгуки, пропозиції для покращення роботи нашої компанії і т.п. Ми готові до цілодобового спілкування з Вами!

Поділитися:

Не пропускай новини, підпишись на нашу розсилку