Специфіка швидких займів в Україні

image-description

На початку ХХІ століття ситуація на ринку кредитування в Україні суттєво відрізнялася. Позичальники, яким потрібні були гроші, звертались до банківських установ чи друзів та родичів, щоб позичити певну суму. Сьогодні все набагато простіше: в складному фінансовому становищі можна взяти швидкий займ – і миттю вирішити усі проблеми. Проблеми з вибором кредитора не виникне, адже подібні послуги надають десятки сервісів.

Особливості швидкого займу

Ключовою особливістю отримання швидкого займу є швидкість видачі грошей та комфорт користування кредитним продуктом. На відміну від банку, де займ можна отримати після надання багатьох документів та кількаденного очікування відповіді, мікрофінансова організація видає позику на лояльних умовах. Завищені ризики для позичальника, пов’язані із менш детальною перевіркою клієнта, компенсуються більшою відсотковою ставкою.

Існує також кілька інших відмінностей швидкого займу від банківського кредиту:

  1. Сума онлайн позики відносно невелика та обмежується кількома тисячами гривень, на відміну від цільових банківських кредитів розміром у сотні тисяч. Звідси й назва – споживчі кредити, адже вони підходять для вирішення актуальних щоденних проблем.

  2. Невеликий термін користування. Швидкий займ видається максимум на пару місяців, що знову ж таки пов’язано із ризиками для кредитуючої установи.

  3. Лояльні умови кредитування. Кредитуватися в МФО може навіть той, кому відмовили в банку. Специфіка мікрофінансової організації зумовлює можливість обслуговування клієнтів із невеликими «темними» плямами в кредитній історії, що стають факторами відмови банківськими працівниками.

Швидкий займ – відносно молода послуга у сфері кредитування, яка встигла стати популярною серед населення завдяки комфортному користуванню та високій швидкості видачі грошей.

Як подати заявку на отримання

Коли мікрокредитування в Україні тільки зароджувалося, користувачі могли отримати споживчі займи традиційно – завітавши до офісу МФО, де потрібна сума видавалася готівкою. Але даний сегмент ринку поступово розвивався та вдосконалювався, приходило розуміння того, що у ХХІ столітті прив’язка до офлайн точки не зовсім зручна для клієнта. Так з’явився напрямок кредитування в інтернеті, що робить користування кредитним продуктом ще більш комфортним та раціоналізує ваші зусилля, витрачені на отримання коштів.

Щоб узяти швидкий займ онлайн, достатньо подати заявку на сайті сервісу, зазначивши бажану суму та термін, протягом якого ви зобов’язані повернути фінанси. Далі потрібно вказати паспортні дані та номер ІПН. Після нетривалого розгляду заявки людина отримує відповідь про можливість кредитування: у більшості випадків вона позитивна.

Важливою особливістю є те, що багато сервісів (наприклад, УЛЬТРАКЕШ) дозволяють позичальнику відразу побачити кінцеву суму з урахуванням відсотків, що її доведеться повернути.

Швидкий займ – оптимальний варіант отримання грошей, якщо фінанси вам потрібні швидко, а часу на збори документів та очікування відповіді від кредитора нема.

Поділитися:

Не пропускай новини, підпишись на нашу розсилку