Швидка фінансова допомога: простий спосіб терміново отримати гроші

image-description

Ніхто не застрахований від ситуації, за якої необхідно узяти кредит терміново. Навіть наявність стабільної, добре оплачуваної роботи не може захистити від форс-мажорів долі. Поломка автівки чи пральної машини, рахунок до сплати за навчання дитини, прийдешній ювілей начальника, якому ви маєте подарувати гарний презент, – далеко не весь перелік випадковостей, коли ми опиняємося застигнутими зненацька. Нарешті, немало українців відчувають фінансові труднощі, не «дотягуючи» до наступної зарплатні.

Якими б не були причини, вихід пропонується один – взяти гроші та сплатити рахунки, зробити необхідні закупи тощо. І коли друзі не в силах позичити гроші, а фінансова «подушка безпеки» у вас відсутня, саме час звернутися до МФО та узяти кредит терміново зручним способом.

Онлайн позика: як подати заявку на кредитування

Послуги мікрокредитування стали доступні українцям не так давно, до цього більшість споживачів звертались за грошима в банківські установи. Але спад економіки став причиною збільшення кількості неповернень за кредитами, що, в свою чергу, призвело до посилення умов кредитування. За таких обставин популярність отримали експрес кредити, що їх видають мікрофінансові організації. Можливість узяти кредит терміново рятує багатьох, кому гроші потрібні тут і зараз.

Мікрокредити від стандартних позик відрізняються відносно невеликою сумою (до кількох тисяч) та нетривалим терміном кредитування (пара місяців). Так звані споживчі кредити не допоможуть, якщо ви запланували купити авто чи квартиру, але точно полегшать життя до наступної зарплатні. Ключова відмінність продукту – це реальна пропозиція узяти кредит терміново без довідки про доходи та гарантій поручителя.

Як подати заявку? Кредитування в деяких МФО передбачає візит позичальника до закладу, але більш раціонально та швидше кредитуватися в організації, що видає позики онлайн. Для цього потрібно подати заявку на отримання, заповнивши спеціальну форму сайту. Економію часу та зручність відзначають усі, хто скористався подібною послугою. Адже щоб узяти кредит терміново, не потрібно виходити з дому: достатньо смартфона чи комп’ютера із підключенням до інтернету.

Як перевірити надійність установи

Високий попит серед українського населення на споживчі позики породжує пропозицію – число МФО на вітчизняному ринку кредитування нараховує вже кілька десятків. Через це гостро постає питання вибору чесного кредитора. Тому при пошуку МФО звертайте увагу не лише на максимально вигідні умови, але й деякі інші нюанси:

  • На офіційному сайті організації має розміщуватися копія ліцензії, фінансова звітність, свідоцтво про реєстрацію, адреса головного офісу;

  • Проаналізуйте відгуки про роботу сервісу на інших сайтах;

  • На електронному ресурсі Національної комісії з урегулювання ситуації на фінансовому ринку України є списки усіх зареєстрованих юросіб та підприємств. Пошукайте серед них вашого потенційного кредитора.

Та найголовніше – уважно читайте договір, в якому прописані умови користування кредитним продуктом. Це дозволить уникнути проблем у майбутньому.

Поділитися:

Не пропускай новини, підпишись на нашу розсилку