Що робити, якщо немає змоги виплатити онлайн-позику?

image-description

Життя, як то кажуть, бентежне. Сьогодні ти маєш чіткі плани, впевненість в завтрашньому дні, змогу прогнозувати свій бюджет.

Але ніхто з нас не застрахований від раптових неприємностей. Втрата роботи, додаткового джерела заробітку, раптове погіршення стану здоров'я, фінансові проблеми у родичів, що потребують твоєї допомоги - ці та інші форс-мажорні обставини здатні вибити з накатаної життєвої колії.

Положення стає набагато складнішим, якщо на додачу людина має певні фінансові боргові зобов'язання, наприклад, кредит. 

В такій стресовій ситуації варто не піддаватися паніці, а шукати максимально безболісний вихід з тимчасової скрути.

Вихід завжди є. Продовження періоду кредитування

Припустимо, що ви скористалися послугами МФО й отримали онлайн-позику

Наближається час погашення, а грошей на це немає. 

Що робити?

Саме для полегшення подібних ситуацій існує послуга пролонгації кредитного договору. Її сенс полягає в тому, що позичальник має змогу автоматично подовжити термін дії кредиту на поточних умовах.

Як це зробити?

Сервіс “Ультракеш” максимально спростив механізм пролонгації для своїх клієнтів. Для цього позичальнику необхідно лише зайти у свій особистий кабінет і автоматично подовжити строк кредиту. 

При цьому, до сплати полягає лише сума відсотків за використання позики. 

Зауважимо також, що послуга пролонгації доступна позичальнику не раз і не два, а рівно стільки, скільки він буде мати в цьому потребу. 

Скористатися нею можна в любий, зручний для клієнта, час.

Вигоди пролонгації

Якщо позичальник затримує виплату кредиту, то йому нараховуються підвищені штрафні відсотки. До того ж, кредитор може залучити інші важелі впливу на боржника, як то: подача судового позову, передача права вимоги боргу третім особам. Зіпсування кредитної історії теж навряд чи піде боржнику на користь.

Пролонгація нівелює такі наслідки й дозволяє позичальнику гідно вийти зі скрутної фінансової ситуації, не погіршивши при цьому відносини з позикодавцем. 

Головне в подібній ситуації - не приховувати від МФО стан своєї фінансової неспроможності на даний момент й намагатися не допускати прострочення виплати кредиту, бо в такому випадку послуга пролонгації виключена.

Пролонгація - найкращий вихід при неможливості виплати кредиту. Вона дозволяє позичальнику зберегти репутацію, уникнути негативних наслідків при простроченні, надає можливість оптимального фінансового розв'язання проблеми.

Поділитися:

Не пропускай новини, підпишись на нашу розсилку