Причини зростаючої популярності мікрокредитів серед українців

image-description

Сьогодні українці все частіше віддають перевагу мікрокредитам онлайн як альтернативі звичайним кредитам, для отримання яких у банку слід надати ряд документів та почекати немало часу на ухвалення рішення про кредитування, а воно може бути негативним. Які ж сучасні тенденції у сфері кредитування і чому так відбувається? Спробуємо розібратися.

Трохи статистики про отримання мікрокредитів онлайн

Як свідчать дані, попит на послуги мікрофінансових організацій суттєво виріс у 2016 році: частіше за все люди звертаються за отриманням мікрокредитів онлайн в разі виникнення непередбачених витрат – у 2015 році частка таких позичальників дорівнювала 47%. А ось для щоденних витрат послуги МФО знадобились лише десятій частині від загальної кількості клієнтів МФО.

Кожний десятий українець бере мікрокредит онлайн, щоб купити подарунок рідним та близьким, а ось на проведення ремонту автівки чи помешкання, подорож припадає лише 2-3%.

Сумним видається той факт, що вимальовується тенденція до взяття мікрокредиту онлайн в Україні для перекриття займу в інших фінансових установах: якщо в 2014 році це було лише 15% позичальників, то у 2015 – вже 25%. І згідно прогнозам аналітиків, у 2016 році це явище лише посилиться з огляду на падіння макроекономічних показників в Україні, що тягне за собою ріст цін на товари, подорожчання комунальних послуг. А це призведе до збільшення кількості мікрозаймів для щоденних потреб.

Бажання не прострочити платіж та перекредитуватися призводить до того, що багато українців звертаються до МФО за мікрокредитом онлайн: так, 46% позичальників МФО мають два відкритих кредити, 12% - 3 позики, а 6% заборгували чотирьом і більше установам.

Часті звертання українців, що потерпають від зменшення заробітних плат, звільнень на роботі, росту цін та інфляції, до послуг мікрофінансових організацій зумовлені більш лояльними вимогами щодо мікрокредиту онлайн, у порівнянні із великими банками.

Терміново потрібен мікрокредит онлайн? Звернись до УЛЬТРАКЕШ

Електронний сервіс видачі мікрокредиту онлайн УЛЬТРАКЕШ дозволяє клієнту отримати гроші протягом 20 хвилин після заповнення невеликої анкети, що можна зробити в режимі онлайн, знаходячись в будь-якому місці із доступом до інтернету. Головне – УЛЬТРАКЕШ відрізняється м`якими вимогами щодо погашення кредиту та турботою про позичальника, дозволяючи достроково погасити кредит з економією або пролонгувати його, оплативши усього відсоткову ставку.

Поділитися:

Не пропускай новини, підпишись на нашу розсилку