Подовж літо разом з ULTRACASH

image-description

Із чим асоціюється літо в більшості з нас? У свідомості наших громадян міцно закріпилося сприйняття літа не лише як пори відпусток та відпочинку після тривалих робочих днів. Три чарівні місяці, зігрітих теплим сонцем, стають для нас можливістю спробувати щось нове (наприклад, піти у похід із палатками або на байдарках), розширити кругозір (переважно завдяки мандрівкам), поглибити багаж власних знань та навичок (під час відвідування курсів, спортивних секцій тощо).

Сподіваємося, що ви встигли скористатися дорогоцінними днями, відпочивши із радістю та користю для душі та тіла. А тим, хто ще не встиг відчути смак літа у повній мірі, мусимо нагадати – літня пора вже завершується, тому поспішіть насолодитися кожною миттю найочікуванішої пори року.

Навіть якщо ви не планували ніякої поїздки або іншої події, завжди можна вдало розпорядитися кількома вихідними та поїхати на екскурсію вихідного дня або вирушити до моря/найближчої водойми. Адже спонтанність та незаплановані виїзди нерозривно пов’язані із позитивними емоціями та надзвичайно яскравими відчуттями. Але для того, щоб розфарбовувати своє життя яскравими барвами мандрівок та цікавих подій, потрібні грошові кошти в тому чи іншому обсязі, яких не завжди вистачає на щоденні побутові витрати. Що й казати про додаткові витрати на проведення дозвілля. В такій ситуації оптимальним варіантом стане отримання кредиту в мікрофінансовій організації. Послуга швидкого мікрокредитування вже встигла стати популярною та завоювати довіру співгромадян, підтвердженням чого є діяльність ULTRACASH!

ULTRACASH: доступний завжди

Літні дні закінчуються, а кредити в УЛЬТРАКЕШ – ні! Поспішіть скористатися кредитом із низькою відсотковою ставкою від нашого електронного сервісу видачі швидких онлайн позик, щоб достойно провести кінець літа. Для отримання кредиту вам не потрібно нікуди іти – наявність банківської карти, доступу до інтернету та гаджета дозволить вам заповнити заявку на отримання коштів у режимі онлайн. Після 20-хвилинного очікування на рішення про кредитування грошові кошти надійдуть на вашу картку і у ваше розпорядження.

Якщо ви ще не мали змоги оцінити плюси кредитування з УЛЬТРАКЕШ, то серед переваг співпраці з нами можна виділити низький відсоток за користування кредитом, лояльні умови кредитування, а також участь в акціях, які допоможуть вам зекономити.

Поділитися:

Не пропускай новини, підпишись на нашу розсилку