Передноворічний розпродаж вже стартував!

image-description

В усьому світі уже розпочався сезон передріздвяних знижок, найбільш щедрих та вигідних для покупця, коли можливо придбати величезну кількість товарів зі знижкою до 80%! Сьогодні багато з українців користується моментом та встигає прикупити товар в іноземних онлайн-магазинах, для чого їм нерідко доводиться брати кредит на карту онлайн терміново.

Традиція влаштовувати великі розпродажі наступного дня після Дня подяки (4-ий четвер листопада) зародилася в ХІХ столітті в США, а сам термін «Чорна п’ятниця» вперше був використаний набагато пізніше у Філадельфії у зв’язку із величезними заторами на дорогах після улюбленого американського свята.

Більша частина американців беруть відгули на роботі, аби ще опівночі стати в чергу до магазину, який бере участь у розпродажі. Спокуса «ухопити» найрізноманітніші товари майже задарма є настільки великою, що декому навіть доводиться узяти кредит на карту онлайн терміново, щоб придбати бажану продукцію. Святкові знижки пропонують багато брендів та мереж магазинів у США, і це є чудовим маркетинговим прийомом, що приваблює споживачів. Кілька років тому цю традицію перейняли власники торгівельних мереж в Україні, щоправда, масштаби проведення акції та кількість бажаючих затоваритися зі знижками в нашій країні не можна і приблизно прирівняти до кампанії у Штатах.

Однак сезон передсвяткових розпродажів в Україні не обіцяє ажіотажу: ось вже який рік поспіль реальні доходи населення падають на тлі постійно зростаючих цін на усі види продукції, тарифи. Щоб хоч якось вижити, багато хто звертається до банку за споживчим кредитом або до приватних кредиторів. Обидва варіанти не є прийнятними: для отримання кредитних коштів у банківській установі потрібно пройти тривалу процедуру оформлення, а приватні особи, що нібито надають позики, взагалі дуже часто виявляються вимагачами. У такому разі лише послуги МФО щодо видачі кредиту на карту онлайн терміново – єдиний оптимальний варіант.

Кредит на карту онлайн терміново від ULTACASH – для участі в новорічних розпродажах

Електронний сервіс щодо видачі онлайн кредитів УЛЬТРАКЕШ надає послуги кредитування населення на найвигідніших умовах: знаходячись дома або на роботі, ви маєте змогу оформити заявку та отримати кредит на карту онлайн терміново з найнижчою відсотковою ставкою та можливістю дострокового погашення.

Не втрачай свого шансу зекономити під час різдвяних акцій в магазинах – отримай кредит на карту онлайн терміново від УЛЬТРАКЕШ.

Поділитися:

Не пропускай новини, підпишись на нашу розсилку