Онлайн кредит без застави – приємна реальність

image-description

Давно відійшли ті часи, коли для отримання позики (на споживчі цілі) в банку потрібно було закладати автівку, квартиру та інше цінне майно. Сьогодні потенційному позичальнику доступний кредит без застави, що звільняє від необхідності витрачати час та гроші на послуги оцінювача та нотаріуса, а також страхування своєї власності.

Разом з тим, все більшою популярністю користується послуга онлайн кредитування, до якої належить і кредит без застави та поручителів. Попит на послуги електронних сервісів щодо видачі швидкої позики пояснюється, з одного боку, стрімким темпом розвитку технологій, що дозволяють здійснювати різноманітні фінансові операції, навіть не виходячи з дому. З іншого боку, з огляду на шалений ритм життя сучасної ділової людини та цінність кожної її хвилини, стають очевидними переваги отримання кредиту без застави.

Як отримати онлайн кредит без застави та поручителів

Сьогодні певне число мікрофінансових організацій, що діють в Україні, готові надати вам кредит без застави. Для цього на сайті компанії потрібно заповнити запропоновану заявку-анкету, де необхідно вказати суму і строк кредиту, і почекати, доки буде ухвалено позитивне чи негативне рішення. Співпраця з деякими із таких організацій все ж передбачає безпосереднє відвідування позичальником зазначеної установи для отримання грошей і заповнення документів, але більш зручним є варіант отримання коштів на банківську картку.

Деякі користувачі говорять про дещо вищу відсоткову ставку за такого типу позику, однак цей факт аргументується суттєвим ризиком з боку кредитора та підвищеною комфортністю кредитування. До того ж, якщо ви берете гроші на нетривалий термін, особливої різниці від аналогічного банківського кредиту, не відчуєте.

Переваги кредиту без застави в онлайн режимі з ULTRACASH

Електронний сервіс видачі онлайн кредиту без застави та поручителів УЛЬТРАКЕШ відрізняється безперечними плюсами, які обов’язково оцінять клієнти, обравши саме цей сервіс:

  • Можливість отримання коштів, не виходячи з дому;
  • Швидке прийняття рішення про видачу грошей (протягом 20 хвилин);
  • Автопролонгація договору при сплаті лише відсоткової ставки;
  • Дострокове погашення позики передбачає сплату відсотків лише за фактичні дні користування ним;
  • Постійно діючі акції, участь в яких дозволить вам зекономити;
  • Три пільгових дня після закінчення терміну дії договору на його оплату або пролонгацію;
  • Широкі можливості для погашення кредиту (особистий кабінет, відділення банку, термінали самообслуговування).

Терміново потрібні гроші, але вичікувати черги в банку та за документами немає сил і часу? Тоді вам в ULTRACASH!

Поділитися:

Не пропускай новини, підпишись на нашу розсилку