Оформлення кредиту за 20 хвилин: міф або реальність?

image-description

Багато громадян нашої країни досі скептично відносяться до такої процедури, як кредитування і не вірять, що її можна провести всього за 15 хвилин, не відвідуючи ніяких офісів, а просто шляхом подання заявки на сайті обраної компанії. Але на практиці така послуга дійсно доступна для кожного українця і дозволяє без проблем узяти невеликий кредит з можливістю продовження його терміну погашення.

Як працює послуга з оформлення кредиту за 20 хвилин

Послуга оформлення кредиту за 20 хвилин все більше стає популярною серед звичайного населення. Адже вона дозволяє при украй легкому і зручному оформленні заявки на сайті фірми-кредитора впродовж 20 хвилин отримати кредит онлайн на банківську карту в Україні до 10 000 грн. Скористатися такою сучасною послугою можна через найбільш популярний на сьогодні в Україні сервіс - ULTRACASH, переваги якого беззаперечні:

  • Оформлення кредиту без довідки про доходи;
  • Сервіс працює повністю в он-лайн режимі, що дозволяє не витрачати дорогоцінний час на відвідування офісу;
  • Можливість довгострокового погашення кредиту. Платити у такому разі доведеться навіть менше;
  • Відсутність комісії за оформлення. Ніяких плат за проведення процедури;
  • Відсутність прихованих комісій. У нарахування йде тільки добовий відсоток;
  • Можливість автоматичної пролонгації кредиту без штрафних санкцій шляхом плати комісії за очікування (спочатку передбачений термін погашення складає 30 днів).

Погашати кредит клієнт може будь-яким зручним для нього способом:

  • Шляхом використання особистого кабінету;
  • Використовуючи будь-який термінал;
  • У відділенні будь-якого банку.

Для того, щоб отримати швидкий он-лайн кредит необхідно зайти на сайт сервісу ULTRACASH, зробити реєстрацію, заповнити поля анкети, включаючи данні паспорта та ІНН, після чого подати заявку з вказівкою бажаної суми кредиту. Для вже існуючого клієнта сума нараховуватиметься на раніше оформлену карту банку - для нового карта буде відкрита максимально оперативно. Підкреслимо, що на відміну від оформлення кредиту у банку, сервіс ULTRACASH не вимагає від клієнтів поручителя, який готовий нести відповідальність за платоспроможність позичальника. Також при оформленні он- лайн кредиту через представлений сервіс не потрібний величезний пакет документів, що підтверджує своєчасну можливість його погашення. Адже без певного переліку документації жоден банк не дасть кредит, при цьому навіть якщо такий і наданий - це ще не гарантія позитивної відповіді на запит про бажання отримати гроші.

Звичайно, якщо Вам знадобилася сума більше, ніж 10 000 грн, то без участі банківської структури просто не обійтися. Але якщо потрібні гроші до зарплати або терміново на проведення лікування або незабутній відпочинок, то зручний он-лайн кредит від сервісу ULTRACASH - ідеальний варіант швидко отримати гроші на банківську карту для використання іх у будь-яких особистих цілях.

Поділитися:

Не пропускай новини, підпишись на нашу розсилку