Один день під 0%!!!

image-description

Сьогодні зіткнутися з фінансовими труднощами може будь-який мешканець нашої країни. Причиною цьому може послужити необхідність отримання дорогої термінової медичної допомоги, бажання придбати побутову техніку, що позапланово вийшла з ладу і так далі. Раніше у такому разі багато хто звертався до банківських установ, проте далеко не кожен міг отримати кредит від цієї організації. Сьогодні банки, як і раніше, вимагають від позичальника:

  • Широкий спектр документації;
  • Дані про особу поручителя (або навіть двох);
  • Довідку з місця офіційної роботи;
  • Довідку про доходи за належний період часу.

Підкреслимо, що представлений список може бути розширений залежно від мети кредиту та вимог банківської установи. Але це не найголовніше. Дуже часто після надання усіх документів та необхідної інформації банк відмовляє позичальникові в кредиті без надання пояснень, хоча здавалося що гроші вже в кишені.

Де узяти кредит швидко і вигідно

На зміну банківським кредитам прийшла позика від мікрофінансових установ. Однією з таких є компанія УЛЬТРАКЕШ, яка дає можливість узяти кредит на вигідних умовах навіть з не дуже хорошою кредитною історією або з її відсутністю в цілому. Окрім цього, до переваг кредитування в УЛЬТРАКЕШ можна віднести:

  • Простоту оформлення позики. Отримати кредит в УЛЬТРАКЕШ украй просто. Для цього необхідно заповнити он-лайн заявку на сайті фірми та дочекатися рішення фахівців. Після гроші поступають безпосередньо на карту банку.
  • Оформлення кредиту за 20 хвилин. Рішення про надання позики приймається впродовж 15-20 хвилин.
  • Можливість дострокового погашення кредиту. Виконати оплату можна через особистий кабінет, термінал або банк.
  • Відсутність додаткових прихованих платежів при оформленні кредитування, а також можливість самостійно визначити термін позики та суму до виплати шляхом використання он-лайн калькулятора, розміщеного на сайті компанії.
  • Можливість скористатися послугою пролонгації, що має на увазі протягування терміну договору кредитування на 30 днів необмежену кількість разів.

Перший день під 0%

Проте окрім цього компанія пропонує клієнтам ще одну безперечну перевагу узяття кредиту саме в УЛЬТРАКЕШ - це перший день кредиту під 0%! Згідно з обліковою політикою, фірма не бере з клієнта відсотки за перший день користування позикою (день підписання договору про кредитування). Це украй вигідно для самого позичальника, адже часто клієнти беруть швидку позику на короткий час, тому щоденні виплати завжди на рахунку. Компанія УЛЬТРАКЕШ дозволяє істотно заощадити засоби своїх позичальників, тому і включила в умови кредитування цей пункт. Він поширюється як для постійних клієнтів, так і нових позичальників, що бажають отримати он-лайн кредит легко та максимально швидко.

Потрібен кредит? Тоді не варто роздумувати, обирайте УЛЬТРАКЕШ!

Поділитися:

Не пропускай новини, підпишись на нашу розсилку