Образ типового боржника – який він?

image-description

Направляючись до банку за черговою позикою, далеко не кожна людина замислюється над тим, як швидко погасити кредит; взагалі, чи вдасться повернути всі кошти фінансовій установі. Саме в цих особах банківські працівники менш за все бажали б побачити своїх майбутніх клієнтів. А оскільки неблагонадійний позичальник, як правило, має за своїми плечима досвід далеко не одного простроченого кредиту в різноманітних банках, то й отримує він цілком аргументовану відмову з точки зору сторони-кредитора. Як же відрізнити злісного неплатника у натовпі?

Портрет позичальника, що не знає, як швидко погасити кредит

А точніше сказати, портрет банківського клієнта, що не вміє жити у відповідності із своїми доходами та не бажає вчитися, як швидко погасити кредит. Отож, згідно із статистичними відомостями, типовий боржник, як правило, має статус одруженого чоловіка та знаходиться у віці 34-37 років. У нього є серйозні проблеми із поверненням іпотечних коштів або позики на купівлю автівки, а також інших невеликих кредитів.

Що стосується образу неблагонадійної боржниці, яка, з найбільшою вірогідністю, не збирається повертати кошти, оскільки не знає, як швидко погасити кредит, то її вік трохи старший за 38-40 років. Жінка відрізняється маніакальною та безконтрольною залежністю від тринькання грошей на кредитній картці, що перевищує її платоспроможність. Саме по цій причині в неї й виникають проблеми із колекторськими агентствами.

Труднощі із поверненням позики: причини прострочень

Взагалі-то, боржником може стати кожен: від втрати роботи, раптової хвороби та колапсу в економіці країни не застрахований ніхто. Тому перш ніж брати на себе подібну відповідальність, варто виважено оцінити свої можливості та продумати альтернативні варіанти, як швидко погасити кредит.

Якщо ж громадянин все ж опинився у такій малоприємній ситуації, то оптимально якомога швидше звернутися до установи-кредитора, що піде назустріч чесному клієнту та надасть безболісні варіанти погашення.

Кредитуйся з ULTRACASH

Електронний сервіс видачі на картку онлайн кредитів УЛЬТРАКЕШ пропонує для позичальників найбільш комфортні умови кредитування:

  • отримання коштів протягом 20 хвилин після подання заявки;
  • найнижча відсоткова ставка за кредитом;
  • автопролонгація терміну дії договору за неможливості з боку клієнта погасити кредит в зазначений термін з оплатою лише нарахованих відсотків.

Тепер вам не доведеться ламати голову над тим, як швидко погасити кредит: з УЛЬТРАКЕШ кредитування стане комфортним та необтяжливим!

Поділитися:

Не пропускай новини, підпишись на нашу розсилку