Новорічний подарунок від УЛЬТРАКЕШ!

image-description

Із чим асоціюється Новий рік у всіх нас? І маленькі українці, і представники старших поколінь не уявляють це веселе свято без прикрашеної різнокольоровими вогниками ялинки, побажань одне одному добра та радості, дзвону бокалів, наповнених іскристим напоєм. Ну і куди ж без новорічних подарунків для друзів, рідних та близьких! Багато хто вже з початку грудня бігає по магазинах та торгівельних центрах в пошуках корисних та оригінальних презентів для дорогих людей, а дехто так захоплюється, що виникає необхідність взяти кредит на карту онлайн, щоб виправити своє фінансове становище після шопінгу.

Перед настанням 2017 року ми також не забуваємо про приємну традицію обдаровувати друзів та знайомих, тому надійний партнер у фінансових справах УЛЬТРАКЕШ готовий вручити всім своїм клієнтам – як постійним, так і майбутнім – чудовий подарунок до Нового року! Тепер ви зможете взяти кредит на карту онлайн перед Новим роком зі знижкою 30%, не переплачуючи та суттєво заощаджуючи. Ставлячи піклування про клієнтів та їх комфорт на перше місце, ми усіма силами намагаємося створити новорічний настрій та порадувати вас приємними дрібницями, які, сподіваємося, допоможуть оптимізувати ваші передноворічні витрати.

Ця новорічна пропозиція від ULTRACASH стане актуальною для тих, хто вже зараз підраховує грошові витрати на передсвяткову підготовку та купівлю подарунків, розуміючи, що без додаткових фінансових вливань не обійтись. Замість того, аби проходити тривалу процедуру оформлення заявки на кредит у банку або телефонувати до родичів із проханням позичити грошей, значно простіше й раціональніше взяти кредит на карту онлайн з допомогою електронного сервісу УЛЬТРАКЕШ. При цьому ви заощаджуєте 30% на кредитуванні, і ці кошти стануть приємним доповненням до вашого святкового бюджету.

Переваги співпраці з УЛЬТРАКЕШ

Вирішивши взяти кредит на карту онлайн у нас, ви обов’язково оціните найкомфортніші умови кредитування в нашій компанії:

  • Автоматична пролонгація договору при сплаті лише відсоткової ставки, якщо немає можливості погасити кредит вчасно;

  • При достроковому погашенні кредиту ви сплачуєте відсотки лише за дні фактичного користування коштами;

  • Відсоткова ставка у нас – одна з найнижчих.

Для прикладу наведемо розрахунок кредиту на суму 1000 грн. на 30 днів: 1000грн. * 1% у день * 30днів = 300 грн. - це сума процентів, яку необхідно буде повернути після 30 днів користування кредитом за звичайної ставки УЛЬТРАКЕШ, тепер наведемо розрахунок процентів з урахуванням знижки 30%: 1000грн. * 0,7% у день * 30днів = 210 грн. - це дійсно можливість вигідно взяти кредит перед новорічними святами!

Поспішайте відчути переваги кредитування у нас і взяти кредит на карту онлайн зі знижкою 30% тільки з 19.12 по 31.12. Виникла гостра потреба у приємних подіях та новорічному настрої? УЛЬТРАКЕШ готовий подарувати вам трохи дива!

Поділитися:

Не пропускай новини, підпишись на нашу розсилку