Незабутній Новий рік: як зекономити на святкуванні

image-description

Сьогодні українські реалії, в яких живе більшість населення, не сприяють марнотратству. Постійне зростання цін та тарифів змушує нас урізати статті бюджету на харчування, дозвілля та інші витрати, без яких не обійтися. А як же зустріч Нового року – одного з найбільш очікуваних та улюблених у нашій країні свят, з яким багато хто пов’язує можливість відпочити від клопотів? Дехто вирішить жорстко економити на святкуванні або взяти кредит в Україні в одному із банків, щоб покрити трати на приготування. Ми знаємо альтернативні способи створення для себе та близьких теплого та казкового свята.

Домашнє свято

З одного боку, досить тривіальний варіант для відпочинку в новорічну ніч. Однак не поспішайте засмучуватися: звичні та вже трохи обридлі зустрічі Нового року під бій курантів, що лунають з телевізора, та за святковим столом можливо оживити яскравими емоціями. Якщо бюджет дуже обмежений, варто взяти кредит в Україні в одній із мікрофінансових організацій, щоб недорого та смачно накрити стіл. Культурна програма залежить від вашої фантазії. Наприклад, можна влаштувати невелику домашню костюмовану виставу – дітлахи будуть у захваті. Запуск феєрверків після півночі, ліпка сніговика та фотосесія з ним також внесуть приємне різноманіття в чергу однакових новорічних застіль.

Наступного дня обов’язково побалуйте близьких походом на міську ялинку, катанням на санчатах, лижах, ковзанах – такі способи зимового відпочинку не потребують великих трат та для цього не доведеться взяти кредит в Україні.

Канікули закордоном

Інвестиції в подорожі – найвигідніші, оскільки ви придбаєте незабутні емоції та унікальний досвід, мандруючи світом. Особливо актуальними стають пропозиції від туроператорів напередодні новорічних свят. Так, знайома нам Туреччина, що асоціюється у свідомості з лінивим дозвіллям, пропонує чудову можливість зустріти Новий рік у Стамбулі, який вразить вас величезною кількістю пам’яток, неймовірною архітектурою та ні з чим незрівнянною культурою. Тематичні подорожі Європою допоможуть вам пізнати велич міст Чехії, Франції, Німеччини тощо.

Та далеко не кожному доступні недешеві канікули закордоном. Якщо доводиться взяти кредит в Україні для забезпечення базових потреб в харчуванні та одежі, то про зарубіжжя деякі люди і не мріють. Проте завжди можливо обрати чудовий варіант подорожі Україною, адже наша країна багата на унікальні місця та загадки, що ховаються там.

Куди поїхати на Новий рік в Україні?

Символічною стане мандрівка до популярних курортів Карпат – на гору Драгобрат, в Буковель, Яремче. Активний відпочинок на лижах чи скейтборді вдень, приємна компанія увечері на фоні неповторних пейзажів та під містичні звуки трембіт – що може бути краще?

Можна взяти кредит в Україні та поїхати в один з населених пунктів Західної України, щоб краще пізнати історію рідного краю та збагатитися духовно. Середньовічний Кам’янець-Подільський з його фортецею, інтелектуальні Чернівці, аристократичний Львів – перебування на новорічні свята тут та в інших містах пропонують вітчизняні туроператори. Вартість поїздки демократична, а ось емоцій та вражень – море!

З ULTRACASH –до новорічних пригод!

УЛЬТРАКЕШ – електронний сервіс для видачі онлайн кредитів – допоможе весело та незабутньо зустріти Новий рік. У нас ви можете взяти кредит в Україні, якщо ваш бюджет не розрахований на святкування Нового року. Просто оформіть заявку на отримання кредиту на нашому сайті в режимі онлайн, і протягом 20 хвилин вам стануть доступні кредитні кошти за найвигіднішими умовами.

Створіть собі та близьким казку на Новий рік разом з УЛЬТРАКЕШ!

 

Поділитися:

Не пропускай новини, підпишись на нашу розсилку